#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV) - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #55 Sabri Sarıoğlu

Sabri iyi oynadi kötü oynadi, onlari gectim; Sabri gelip defanstan topu alip, yanindaki egosu yüksek 'yetenekliler' bakiyorsa sadece, birsey demeye gerek kalmaz bu takimla ilgili.

Dün 2 tane net top kaybı yaptı onlardan birinde suçluydu. Hakan Balta'ya attı, Hakan koşamadı özür diledi zaten. En az 10 tane top çaldı rakipten ki, hepsinde yerdeydi kaydı vs... Gökhan'a yardım etmekten orta sahaya bakamadı. Kaldı ki bu adam ben orta saha oynayacağım demiyor. Kaldı ki bu adamı FT-Gerets-Kalli-Skibbe-Rijkaard/Neeskens-tekrar FT gibi adamlar ilk 11 oynatıyorsa ya bu teknik adamlar cahil, ya da Sabri'yi eleştirenler. Bence şımarıkca Sabri'yi eleştirenler cahil.

Bu ne yahu? ''Sabri zaaaaxD (eli pipisinde tabi)xD zarbiii hıhıhıhıhxD sarbiii hıhıhıxD'' Midem bulanıyor bıktım artık.

Dikkatli dikkatli Gökhan Gönül izleyeceğinize, Sabri'yi izleyin. Sabri'yi poponuzla izlemeyin. Gökhan Gönül'ü dün izledikten sonra hala Sabri kötü diyen de, ya provakatördür, ya da futbol cahili şımarık Barcelona-Madrid maçlarını izleyip Galatasaray'ı da öyle sanandır.

Yahu ne alaka , şimdi gg kötü oynadı diye sabriyi maicon yaptın sen basımıza , sabri cok iyi bir Galatasaraylı olabilir, cok ergen eleştirilere göğüs geriyo olabilir ama sabri Galatasarayın futolcusu olamaz 7 yıldır izliyoruz neresi gelişti neyi iyi yapıyor acıklarmısınız bi bana. Bekte cok koştuğu için cok sırıtmıyor, kendi adıma söylyorum ujfayı bek olarak izledikten sonra 7 yıldır orada topcu izlememişiz biz

Sabri'ye kizmayin,onu orta saha oynatanlara kizin.

Aylarca oynamayan,milli takim'a secilince herzaman sakatlanan Gökhan oynayacagina Sabri oynasin sag bek.

Belcika macini unutmayin,ne Hazard nede Chadli hic biri gecemedi Sabri'yi.

Sabri'ye iyi diyen Gökhan ile karşılaştırıp ''Gökhan kötü oynadı Sabri'nin kötü olması sorun değil'' diye sürekli takımı Fener'le karşılaştıran resmen Fener'e endeksli olan Galatasaray taraftarıda ayrı bir futbol katilidir.

Sabri Zaaaaaaaaaaaaa iks deeeeeeeee

Gökhan'dan daha iyi sağ bekte. Ayrıca Gökhan'ın adını Alves, Maicon gibi adamların yanında ananlarda görmüştür kocaman bi balon olduğunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt