58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindir - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindir

Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindir

Aziz'in açıklamalarından sonra da bu netleşiyor.

Aziz ben yandıysam herkes yansın diyor. 58. Madde neden değişsin ben şike yapmadım ki lafları palavranın kralı zaten biliyorsunuz.

Giderken herkesi de yanında götürmek istiyor.

Sadece TS değil Beşiktaş'ta var, İBB de, Sivas da, Mersin de vs.

Eğer Aziz'i bir nebze tanıyorsam ; bak görürsün , son bir hamle ile GS'a da bok atmaya çalışacak , Denizlispor'a teşvik verdiğimizi idda ederek . Ben bunu bilir bunu söylerim .

Yeni yasa ile artik yapilan sike sayisina gore dusurme olacak diye okumustum. Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi?

eger dogru ise Fenerin amator'e kadar yolu var.

ben fenerin yerinde olsam futbol şubesini kapatırdım. çünkü normal şartlarda diğerlerinide düşüreceklerse, fenerbahçeye amatör küme bile lütuf. bitmişler artık okeye dönüyorlar sadece

Eğer Aziz'i bir nebze tanıyorsam ; bak görürsün , son bir hamle ile GS'a da bok atmaya çalışacak , Denizlispor'a teşvik verdiğimizi idda ederek . Ben bunu bilir bunu söylerim .

Bence azizin planı önce teşvikten veya teşebbüsten kulüpleri düşürtmek daha sonraki senelerde Galatasaraya bir komplo kurmak.. Uyduruktan kişileri ayartıp (teşebbüs dahi suç olacağı ive bu olay emsal teşkil edeceği için) bize bir kumpas kurmaya çalışacaktır..

Üst Alt