#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın topa ilk dokunuşu hiç iyi değil. Top kontrolünü iyi yapamayan orta saha mı olur? Baskı altında değilse iyi paslar atabiliyor ama onun dışında aradığımız tipte orta saha oyuncusu değil.

Dribbling yapamıyor, top saklayamıyor, savunma anlamında sıfır, fiziği kötü.

Tek özelliği pas atmak olan bir adam ki o özelliği bile ahım şahım değil.

İç saha maçlarında ve Kasımpaşa gibi kolay deplasmanlarda işe yarayabilir ancak ideal bir oyuncu değil bizim için.

30 milyon euro edecek kadar da bir yeteneği yok.

Dribbling yapamıyor, top saklayamıyor, savunma anlamında sıfır, fiziği kötü.

Tek özelliği pas atmak olan bir adam ki o özelliği bile ahım şahım değil.

İç saha maçlarında ve Kasımpaşa gibi kolay deplasmanlarda işe yarayabilir ancak ideal bir oyuncu değil bizim için.

30 milyon euro edecek kadar da bir yeteneği yok.

Ayhan Akman'ın hakkını yemişiz. Gününde olduğu zaman top saklama, dribbling ve savunma anlamında oldukça başarılıydı. Belki şimdi futbol oynuyor olsaydı, daha fazla değer görürdü.

valla iyi paslar atıyor ama mesela selçuk girdi oyuna ben orta sahada nerdeyse hiç fark görmedim.

bize lemina'yı stoperler arasına gömülmekten kurtaracak bir libero lazım.

bence marcao ahmet donk üçlüsünü kullanıp leminayı öne atmak ve yanında da ömeri press yapan eleman olarak kullanmak lazım.

hem lemina hem de ömer kanatlara deplase olabilen adam eskiltebilen orta sahalar.

emre akbaba da yalancı forvet olarak köprüyü kurar.

bu arada sağ kanatta feghouliye de oyun kurma ve top dağıtma görevi verilir zaten mariano ile iyi anlaşıyorlar.

bu denklemde onyekuru'yu solda kullandığımızda bir oyuncudan feragat etmemiz gerekiyor.

emre akbaba olmayacağına göre donk yada ömer arasında tercih yapmak gerekecek.

aslında mert hakan gelince lemina ile çok iyi ikili olurlardı ama lemina'yı 1 sene daha kiralamak zor olacak.

Son düzenleme:
Sırtı dönük pas atarken çok laubali atıyor. Bu maçta da lalettayin attığı pasla neredeyse golü yiyecektik. Bazı özellikleri çok iyi, bazı özellikleri hiç yok. Ortası yok yani herifin. Pas, pozisyon bilgisi yüksek ama ikili mücadeler, hava topları falan yok. Ndiaye'yi sevmezdim ama o daha iyi olurdu gibi.

Üst Alt