#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünyanın en tehlikeli oyuncusu yüzü kalemize dönükken top alan Seri ama rakip için değil bizim için, rakibin baskı yapmasına dahi gerek yok ya hatalı pas atar ya topu kontrol edemez bir şekilde topun rakibe geçmesini sağlıyor

Bilmiyorum bu kadar teknik bir adam nasıl bu hale geldi birkaç yıl içinde

Takım için Seri mi daha tehlikeli Belhanda mı çözemedim bakın hangisi daha iyi katkı verir diye bakmayı geçtim de hangisi daha az tehlikeli ise ona razıyım

Neden Taylan'ı bu bölgede denemiyoruz anlamıyorum

En beğenildiği maçlarda bile ne oynadığını anlayamadım bu çelimsizin. Topu aldığı anda boşta birini görüp ona doğru dürtebilirse ne ala; aksi halde sıçış kaçınılmaz. Topu birazcık ayağında tutup boş alana sürse veya bir çalım atsa birkaç pas opsiyonu oluşacak ama bu meziyetleri ortalama bir stoper düzeyinde bile değil...

Bize stoper falan lazım değildi.
Bize seri ve fegin yerine adamlar lazımdı.Takımın çehresi değişirdi.
Gittiler ilk 11in çoğu alternatif olacak adamlar varken jesseyi aldılar.
hata yapmakdan bıkmadılar usanmadılar..

Bizim stoperlerden topu alırken etrafında rakip olmasa bile topu yüzü bizim kaleye dönük alıyor ve topu hemen stoperlere veya beklere geri verme peşinde. Lan etrafında adam yok yüzünü rakip kaleye dönerek alsana şu topu bak bir ileriye kim var kim yok.

Bir de topu 3 kere dürtmeden oynayamama gibi bir özelliği var aynı Mehmet Topal.

Cok iyi, kalitesiyle takimin gidisatini tersine cevirdi resmen. Lemina'nin payi daha buyuk tabi ama seri olmasa o da bu kadar rahat olamazdi. Sol beke omer gecince onun beyinsizlikleri nedeniyle biraz bocaladi sadece.

Bizim stoperlerden topu alırken etrafında rakip olmasa bile topu yüzü bizim kaleye dönük alıyor ve topu hemen stoperlere veya beklere geri verme peşinde. Lan etrafında adam yok yüzünü rakip kaleye dönerek alsana şu topu bak bir ileriye kim var kim yok.

Bir de topu 3 kere dürtmeden oynayamama gibi bir özelliği var aynı Mehmet Topal.
Arkadasim bir bok bilmiyorsan yorum yapma ya, herkes bu spordan anlamak zorunda degil.

Üst Alt