#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İsmi önemli değil seri olur peri olur ama Taylan olmaz.
Taylan in sıkıntısı form filan değil.
O bölgede topla ilişkisi iyi değil bu düzelmez.
Serinin bitik hali bile level atlatır.
Rakiplere iki güzel feyk atınca 3.kez basamazlar.
Taylana yapilan her preste hata yapıyor ve rakip cesaretle devam ediyor.
Yeteneksiz hocam bu çok açık sistemi oyun planı olan bir hoca Taylan i dos oynatmaz.
Mecburdu oynattı tamam sezon ilk açıldığında dos ilk tercihi olurdu
Doğaçlama takılıyor terim.
Rakip atamazsa sıkıntı yok diyor.
Mesele rakibe o basit şansı vermemek buna yormuyor kafayı.
Neyse konu Taylandi
Taylanin yerine x bir tecrübeli 2.sinif regista dos gelsin çok fark eder oyunumuz.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Osman bey bi karar verin 6 no teknik mi olmalı sert mi olmalı

Osman bey bi karar verin 6 no teknik mi olmalı sert mi olmalı
Gönül ister ki Fernando Melo ayarında hem teknik hem sert olsun ama ekonomik olarak bu imkansız olacağı için assuncao gibi ne idugu belirsiz adam yerine kalitesi belli adam alınmalı 6 numaraya.
Bana kalsa ne yapar eder Arsenal li elneny i ikna ederdim.
2.5 yıllık sözleşme 2 milyon Euro yıllığa.
O adamda hepsinden biraz var.
Teknik sertlik azim vs.
Devre arasında mutlaka Taylan in yerine en kötü takımında kadroya giremeyen 30 yaşlarında kalitesi belli bir adamı kiralardim 1.5 yıllığina.
Zamanında bjk İtalya'dan giunti transferi yaptı devre arasında şampiyon yaptı.
Bizim de 6 numaraya nokta atışı yapmamız elzem.
Gedson gelse de gelmese de elzem.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fulham ve milli takimda ilk 11 oynuyor. bugün 2.5 saat sonra oynanacak macta aksilik olmazsa yine 11de olur. sözlesmesi bitiyor ama opsiyonu var kulüp tarafindan. rahatlikla kulüp bulabilir.

5c574a73ae298bf267f20925.jpg

Seri'den ziyade şu ortasaha üçlümüzü özlüyorum. Melo-Selçuk-Sneijder'den sonra gördüğümüz en kaliteli orta saha üçlüsüydü.

Ndiaye Stoke city'e satılmadan önce o yarım sezonluk performansında cidden çok iyiydi.
Belhanda'yı da hiç sevmezdim ama mevcut taylan-berkan-cicaldau ortasahasını düşününce belhanda yıldız kalıyor onların yanında.
orası öyle - bugüne kıyaslamıyorum çünkü kıyaslanacak bir şeyi yok bugünkülerin.

bizde oynadığı sürede her daim katkısı en azından oyunu belli olanı benim için önemli. inişli çıkışlı olanlarıda özlemiyorum pek açıkçası.

yoksa ndiaye nin ilk zamanı aynen baya iyidi

Mükemmel topçu, keşke gelse tekrar. Savunmadan top çıkarma özürlü mevcut takımımıza ilaç olurdu. 2012 takımı ile beraber Gs tarihinin kuvvetle muhtemel en iyi oyunu oynadığı dönemlerinden birinin en önemli parçasıydı bu adam.

Üst Alt