#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kerem'i her maç 3-4 pozisyona sokar Seri reis minimum. Formunda olduğunda maç başı 9-10 isabetli uzun pas atabilen bir lavuk olduğunu hatırlatalım. Yalnız gelse bile Kero gitmiş olacak muhtelemen:(

Bence beleşken çökmemiz lazım maaş da çok isteyeceğini sanmıyorum gelmek istiyorsa eğer. Sezon başı baya yardırıyordu ikinci devre pek oynamamış. 6 noya para harcamayıp Cica yerine sağlam bir hücum adamı alabiliriz.

5c574a73ae298bf267f20925.jpg

Seri'den ziyade şu ortasaha üçlümüzü özlüyorum. Melo-Selçuk-Sneijder'den sonra gördüğümüz en kaliteli orta saha üçlüsüydü.
Heybetli

☆☆☆☆

Uyguna oluru varsa hic hayir demem. Berkan bunun defansif aciklarini kapatip daha geride durmasina ragmen daha rahat hucum katkisiyla oynamasina yardimci olur bence birbirlerini guzel tamamlarlar. Yalniz cok para ister zaten yasi da problemliydi sanirsam o yuzden emin olamadim. Cok iyi bir sezon gecirmis ayrica sanirsam.

Sürekli aynı adamlar aynı hocalar aynı başkanlar konuşuluyor isteniyor.. sonra diyoruz ki bu kulüp niye böyle?
Kesemize göre alabileceğimiz havuzda bu oyuncular var
Takımı bilen, kariyerli ve de ucuzz

Ben artık bu tarz oyuncular harici çok büyük isimler alınabileceğini düşünmüyorum

Bu döviz kurlarıyla Avrupa’yla rekabet zor makas açılacak o kesin, ama liğe ambargo koyabilirsek gençleri de entegre edersek tekrar Avrupa’nın başaltı takımlarından olabiliriz
Bunun için de istikrar lazım.2-3 sene de bir hatta her sene Başkan değiştirerek bu da olmaz

Üst Alt