#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
schal

schalke da izlemesek vay be diyecegiz. adamin mötüne teneke baglayip yolladilar. opsiyonunu cekmediler. nice'de cekmedi
Motune teneke baglanip gondermesek (gittiği yerden daha rezil ayrildi hatta) birini inanirim bu dediğine 🤪simdi baktim schalkede opsiyonu yoktu nice transferine bakmadim ama gecen sene baskanlari almaya calisiyodu belhandayi.

Topu ileriye oynamaktan çekinmeyen tek adam herhalde. Kaybetse de adamda R yok.

Taktir ediyorum. Rakip sahaya yığılmamiz sayesindedir. Belhdan öküzü olsa işimiz isti

Motune teneke baglanip gondermesek (gittiği yerden daha rezil ayrildi hatta) birini inanirim bu dediğine 🤪simdi baktim schalkede opsiyonu yoktu nice transferine bakmadim ama gecen sene baskanlari almaya calisiyodu belhandayi.
herifi stadda canli izledim schalkede. schalke taraftarlari halen dalga geciyor bu somar ile. belhanda ilk bize geldiginde gülme krizlerine girdiler. sen benimle neyi konusmaya calisiyorsun?

Bunun yerine ben isyan ediyorum artik. Yazik lan su adama. Herif bugün öyle güzel paslar atti basti tuttu. Digerleri bok . Ondan sonra hafta sonu yine yedek

Üst Alt