#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet, yanlış maç izleyenlerdenim sanırım. Tek top oynama denemeleri iç açıcı değildi, topu ayağında tutmak istediğinde de ilk temasta sıçtı defalarca...Hangi maçı ve Seri diye kimi izlediysem artık?!..

Böyle 'vıdı vıdı' oynayan adam lazım değil bu takıma; inisiyatif alacak, takıma liderlik edecek bir orta saha oyuncusudur ihtiyaç duyulan...

Günah keçisi bulmussunuz kendinize eglenin. Ama hata bende ta 3 sene önce bir site açıp futbolcular maçta ne yapmış onu yayınlayacağım demiştim yapmadım hata bende bu ta snejder doneminden beri devam ediyor. Adam yeme üzerine master yapıp sonra geleni gidenin yaptiklarini yapmıyor diye eleştirirsiniz saçma bir döngü ile devam

##Hemen bir portekizli hoca##

Seri harika demiyorum ama bu düzensizlikte karambolde sistemsizlikte statik oyunda serinin yerine kimi koysanız vasat görünür. Takım ve oyun tıkanmış artık her kolay yada zor rakibe karşı al gülüm ver gülüm kim napyo belli değil. Bir oyun planı çizilmiyor tamamen doğaçlama herşey.

Üst Alt