6 Maç = Minimum 12 Puan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç = Minimum 12 Puan

Tudor TS, B.Sehir ve BJK deplasmanlarindan 1'er puani iyi gorecektir

Hedefine ulasirsa 10 puan yapariz. Bir macta sekerse 8-9 puan gelir diye dusunuyorum.

Ideal degil ama yaristan da kopmayiz.

Takimlarin isimlerine takilmayin , ciddiyetin oldugu her zor gibi gorunen maci kazanabilir , ama hic beklenmedik anadolu takimlarina puan verebiliriz ..

basaksehiri yenip iceride genclere puan kaybetmeye hic ama hic sasirmam ornegin

Sen bire bir rakiplerine yenilmedikten sonra anadolu maçlarını kazanarak şampiyon olursun.

Trabzon başakşehir ve beşiktaş maçlarından yenilmeden dönersek avantajı koruruz. Anadolu maçlarında istediğimiz sonucu alıyoruz, tudor'un büyük maç zaafı var.

TapaTalK

Trabzon 1

Gençler 3

Başak 1

Alanya 3

Bjk 1

Şu şartlar altında çok iyidir.
Şampiyonluk yenilmemekten geçiyo rakiplerine yenilmeyeceksin.

TapaTalK

Bilic mevzusuna dönmeye başladı adam tüm şampiyonlukları kırılma maçlarından sonra vermişti, aynı duruma benziyor şu ana kadar.

Terim fazla cesurdu bu da fazla korkak. Derbi kazandıracak ya da psikolojik üstünlüğü aldıracak adam olmadığını da dün akşam görmüş olduk. Nerdesin Melo.

Bir kere oncelikle kesinlikle hic bir mactan 0 almamalisin .. En kotu beraberlikle ilerlemelisin . Nedeni cok basit

bugun ts , bjk , basaksehir yaziyorsunuz , bir tane de ornegin goztepe ekle .. 4 beraberlik alsan , fb de osmanli , antalya, konya, bursa deplasmanlari dahil full cikarsa yine puan puana oluyorsun.

tabi ki baska rakipler var ,onlar seni gecebilir ama korkak oynamayacaksin fakat ne olursa olsun hic bir mac 0 yazmayacaksin , en az 1 puan mutlaka zor maclardan bile alabilmen lazim

Bu işin oluru ya 12 ya da 8 puandır zaten. 8 maçı da berabere bitirebiliriz, bana uyar. Gerçi diğerlerinin kendi aralarındaki maçlarda üstünlük kuran takım önemli olacak o zamanda.

Bu işin oluru ya 12 ya da 8 puandır zaten. 8 maçı da berabere bitirebiliriz, bana uyar.
Geçen sene içerde dışarda rakiplere yenilmesek şampiyon oluyodun. Dün sanırım o yüzden takımda ve taraftarda fazla üzüntü yoktu.
Anadolu maçlarını bir şekilde kazanıyoruz mutluluğu vardı
Gerçekten yenilmemenin ne kadar önemli olduğunu geçen sezon anlamış olmamız lazım.

Sanıyorum derbi zaferi yaşatamayacaklar bize bu sezon ama şampiyon olalım önemli değil.

TapaTalK

Siz 12 puanı rakiplerde kazanır diyerek hayal ediyorsunuz ama Bjk nin de patlayacağı maçlar olur

Gençlerbirliği maçında puan bırakan takımı bu süreçte puan kaybetmez diyemeyiz

Geçen sene içerde dışarda rakiplere yenilmesek şampiyon oluyodun. Dün sanırım o yüzden takımda ve taraftarda fazla üzüntü yoktu.
Anadolu maçlarını bir şekilde kazanıyoruz mutluluğu vardı
Gerçekten yenilmemenin ne kadar önemli olduğunu geçen sezon anlamış olmamız lazım.

Sanıyorum derbi zaferi yaşatamayacaklar bize bu sezon ama şampiyon olalım önemli değil.

TapaTalK

Tamam da işte işin psikolojik üstünlük tarafı da var evimizde en son ne zaman derbi kazandık 2.5 sene önce Beşiktaş maçıydı herhalde, cidden can sıkıcı seviyeye geliyor bu iş.

Geçen yıl ile ilgili konuyu açmıştım da 8 puan toplasak ve Beşiktaş'a yenilmesek yine şampiyon olamıyorduk. İçerdeki 4 maçı kazanmalıydık şampiyonluk için.

Tamam da işte işin psikolojik üstünlük tarafı da var evimizde en son ne zaman derbi kazandık 2.5 sene önce Beşiktaş maçıydı herhalde, cidden can sıkıcı seviyeye geliyor bu iş.

Geçen yıl ile ilgili konuyu açmıştım da 8 puan toplasak ve Beşiktaş'a yenilmesek yine şampiyon olamıyorduk. İçerdeki 4 maçı kazanmalıydık şampiyonluk için.
İçerde 1 derbi kazanmamız lazım o konuda haklısın.
Hadi bjkyi feneri geçtim trabzonu yeniceksin içerde.
Onun dışında ben dışarda tudor'la derbi galibiyetini lüks olarak görüyorum çok zor.

Şu süre zarfında yenilmeden döneli şu 3 ekibe bişey istemiyorum.

TapaTalK

Üst Alt