6. Sezon | Borussia Dortmund - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6. Sezon | Borussia Dortmund

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: F.C Farnborough | 4. Sezon | Npower League 1

Güzel gidiyorsun kardeş.

Adim adim championship'e :)

Herşey çok güzel gidiyor. Ben her ligde en az 2 sezon geçirmeyi planlıyordum. Galiba Championship'te zorlanırız.

Tam gaz ilerliyoruz. Cimri, iş beceremeyen başkandan kurtulduk. Umarım yeni başkan parrent kulüp ve stadın büyütülmesi konusunda isteğimizi kırmaz. Diğer başkan çimleri bile yenilemedi, tarlada oynuyoruz hâla.

Maça başlarken ya da devre arasında For The Fans diyor musun oyuncularına ??

Barnsley maçında fırsat teptik. Son galibiyete fazlasıyla ihtiyacımız vardı. Son 6 maç, 6 puan farkla 2. sıradayız.

Hadi gözün aydın ama muhakkak kadro kaliteni artır Championship için, ben Lig 1'i süpürünce, o kadro ile orda savaşma kararı alıp transfere yoğunlaşmadım, hata yaptım..

Hadi gözün aydın ama muhakkak kadro kaliteni artır Championship için, ben Lig 1'i süpürünce, o kadro ile orda savaşma kararı alıp transfere yoğunlaşmadım, hata yaptım..

Takımın %90'ını yollamayı düşünüyorum.

4 sezonda 4 lig atladık. 5. sezonda 5. lig atlamak hayal ötesi. Championship tecrübesi yaşayacağız önümüzdeki sezon. Daha alt liglerde tüm takımlar birbirine denk olduğu için lig atlamak bizim için pek de zor olmadı. Takımın büyük çoğunluğuyla yollarımızı ayırmayı planlıyorum. Tecrübeli oyuncularla yoluma devam etmek istiyorum gelecek sezon. Akşama kariyere devam ederim.

Edit : Yönetim bize sürpriz yaptı ve stadyumla tesisleri genişletme kararı aldı. Artık daha da istekliyiz.

Can forumu falan bıraktı oyuna sardı.. Şaka bir yana kolay gele, az kalmış. Premier lige.

Yönetim bütçe vermedi, ertesi gün Arsena teklif yolladı, yarım saat düşündüm ve teklifi kabul ettim. Hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt