#60 Berk Kızıldemir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
abi kesinlikle a takımda rotasyona girmeli, ben son yıllarda hiçbir altyapı oyuncusuna bu kadar heyecanlanmadım. girer girmez yaptığı tek hareketle direkt arda izlenimi aldım. beknaz,hamza cart curt falan tamam onlar da belki iyidir ama berk'te bambaşka bir hava var. yıldız olacaksa bu çocuk olur

abi kesinlikle a takımda rotasyona girmeli, ben son yıllarda hiçbir altyapı oyuncusuna bu kadar heyecanlanmadım. girer girmez yaptığı tek hareketle direkt arda izlenimi aldım. beknaz,hamza cart curt falan tamam onlar da belki iyidir ama berk'te bambaşka bir hava var. yıldız olacaksa bu çocuk olur
arda gülerden 2 yaş küçükmüş:asd: aralıkta 16 oluyo

15 yaşında olmasına rağmen sık sık hazırlık maçlarında şans verilmeli çok büyük potansiyeli olduğu kesin umarım yeteneklerine ihanet etmez bizde doğru bir şekilde faydalanırız kendisinden

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kerem Aktürkoğlu yerine Yabancı Kural'ı varken bu da oynayabilir Barış Alper Yılmaz'da oynayabilir Hamza Akman'da oynayabilir diğer Altyapı oyuncuları da oynayabilir.Hata yapacaklarsa ve kötü oynayacaklarsa bunlar oynasın o değil.Bundan daha kötü oynamazlar çaba gösterirler..

Firsat verecek hoca olmadikca istedi kadar yetenekli olsun , sonu diger gencler gibi olur, sözlesme yaptiktan sonra, kendini gelistirsin diye ikinci ücüncü lige kiralik gönderilir, her yil sonu takima geri döner, kampa götürülür , bir iki hazirlik maci yapar ,sonra mansetlerde hocanin yeni prensi, galatasarayin gelecegi yazilir ama kamp dan sonra hazir degil diye, tekrar kiralik bir alt lig takima itilir. Hep ayni senaryo. Hocalara sorsan neden oynatmiyorsunuz diye, klasik cevap gelir, daha cok genc oyuncuyu kaybetmek istemiyorum kendisi icin en iyisini yapiyoruz derler ama gercek olan, risk almak istemedikleri icin genc yeteneklerin önünü keserler .

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt