#60 Berk Kızıldemir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dün antrenmandaymış.6 aralıkta 16 yasına basacagı için sözleşmesi henuz gözükmüyor.kadir subası ve recep yalın dilekle sözleşme imzalanmıs.

dün antrenmandaymış.6 aralıkta 16 yasına basacagı için sözleşmesi henuz gözükmüyor.kadir subası ve recep yalın dilekle sözleşme imzalanmıs.
Profesyonel sözleşme yapılmıştı dimi bununla da? İstanbul ile oynanan maçta 1-2 pozisyonda olur bundan dedirtmişti. Alt yapının başına yeni gelen Marco Pezzaiuoli'de ciddi ilgileniyor gibi görünüyor. Seneye A takım ondan sonraki senede altyapı yeni tesislere geçecek. Doğtu bir planlama ve geliştirme ile 3-5 sene içinde A takıma ciddi yetenekler gelecektir. Berk Kızıldemir, Kadir Subaşı'ndan beklentim var.

Profesyonel sözleşme yapılmıştı dimi bununla da? İstanbul ile oynanan maçta 1-2 pozisyonda olur bundan dedirtmişti. Alt yapının başına yeni gelen Marco Pezzaiuoli'de ciddi ilgileniyor gibi görünüyor. Seneye A takım ondan sonraki senede altyapı yeni tesislere geçecek. Doğtu bir planlama ve geliştirme ile 3-5 sene içinde A takıma ciddi yetenekler gelecektir. Berk Kızıldemir, Kadir Subaşı'ndan beklentim var.
yapılmış olmalı ama yası henuz 15,ondan gözükmüyor gibi sözleşme.öte yandan ali turap,baran aksaka,emirhan,hamza,beknaz,baran demiroglu artık biliniyor.baran demirogluyla da sözleşme imzalandı.

ama benim asıl beklentim halim ayaz,berk kızıldemir,arda hacısalihoglu (sagbek-ali turap kadar iyi),recep yalın dilek,kadir subaşı,berat yılmaz ve efe akmandan yakın zaman için.bunlar 2006'lılar.

2007'lilerden ege araç,berat luş,mert efe batmaz,ismail kadir kalafat,mehmet akif,efe gündal,onur tazegül.bu jenerasyonda berat luş,efe gündal ve ismail kadirin fiizkleri güçlü.

2008'lilerden furkan koçak(ülkede son dönemdeki en büyük yetenek,hükmeden diyorum ben ona),yiğit çolak,abdulsamed(solbek-solaçık),muhammed arda abir,daghan kahraman(inanılmaz bi oyun görüşü var),6 numara abdulllah k,yeni transfer olan abdullah satılmıs,çağrı balta

2009'lulardan ada yüzgeç

birde son dönemde arda tagay ve ismail yahşi ön planda.arda tagay yeni transfer olmuş

Son düzenleme:
FilN8OeWYAE5E9D

çok güzel 2 gol atmış.biri defans arkasına koşu,topu önüne alarak ve sonrasında çalımlarla sanırım.diğeri de sol ayagı ile yerden..sağ kanat oynuyor şu an

Üst Alt