#61 Göksenin Köksal (K) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#61 Göksenin Köksal (K)

Cevap: #7 Göksenin Köksal

Orhun Ene varken milli takıma girmesi zor. İzzetinden vazgeçmez.

Furkan'a ve Tutkuya yapılan haksızlık aklımdan çıkmıyor.

Orhun Ene alsın Göksenini milli takıma, Versin görevi istediği her oyuncuyu durdurur.

Kirilenko'ya top gelmeden önce müthis bir hamle yapmıştı, bence maçın kırılma anlarından.

Bu yaşta bir oyuncunun bu seviyedeki oyunculara karşı oynaması zordur ama Teodosic'e karşı oynamak daha zordur adam müthiş bir psikolojik baskı yapıyor savunmacısına.

Yok arkadaş duruyorum duruyorum Göksenin sağa bakıyorum Göksenin sola bakıyorum Göksenin, bu adam çok büyük basketçi olacak çok çeşitli hayaller kurdum.

Yıllarca Cenk denen keresteyi milli takıma alan kütükler bu adamı almazsa her maç rakip takımı desteklerim zerre de utanmam.

Göksenin dün tek bir basket atmış, 3lük basket. Ama o basket maçın en kritik basketiydi. O basketten sonra tribün yıkılacaktı, bu basket bu maçı alacağımız inancını tavan yaptırdı.

Bunun dışında savunmada o kadar önemli işler yaptı ki, Teo çıldıracaktı neredeyse. Sürekli rahatsız etti, her topa el soktu. Bir ara Kirilenko'yu savunuyordu la. :)

Bu çocuk sahanın her yerinde her türlü işi yapıyor. Ne kadar çok sayı attığından ziyade takıma katkısı konuşulmalı.

Aslan yürekli bir kardeşimiz.

gox the cox muthis bir oyuncu. fapfaydali. caner t ve cevher o de oyle. invaluable herifler. bir tek evren buker denen keltos degil. para icin trabzonspora bile gitmisti adam

Üst Alt