#64 Jason Denayer - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bonservisi alinmali konusunda halen net birsey diyemeyecegim, kendisini severim ama stoper olarak uzerine koymasi lazim, kendini gelistirmesi lazim, bunu bizde yapabilir mi... gelecek sezon mesala Serdar ile birlikte Sampiyonlar Liginde basarili olabilirler mi soru isareti. Ilk sezonunda iyiydi aslinda. Forvetlere daha yakin ve agresif oynamali.

İyiydi hakkını verelim

Yine de güven vermiyor topla ileri çıkmasın mümkünse basit oynamaya çalışsın o 3-4 kişinin arasında çalım denediği pozisyonda çok şanslıydı gereksiz işlere girmemesi lazım
denayer o konuda bana daha fazla güven veriyor maicon'a göre. o tam takoz maalesef. gidiyor sag kanatta calim deniyor ya inanilir gibi degil. tolga cigerci ve maicon adam gibi oynasa fazladan 3 puanimiz olacakti simdi. :(

Masallah nazar degmesin, haftaya kesinlikle ilk 11 de olmali eger bir tuhaflik olmazsa.

alanya'da efecan emre fernandes villafanez gibi cok hizli oyuncular var. maiconu bunlar rahat pazara gönderir, penalti falan yaptirir. tabi bu risk her oyuncuda var ama maicon özellikle agir oldugu icin hamleyi zamaninda yapamaz.

denayer o konuda bana daha fazla güven veriyor maicon'a göre. o tam takoz maalesef. gidiyor sag kanatta calim deniyor ya inanilir gibi degil. tolga cigerci ve maicon adam gibi oynasa fazladan 3 puanimiz olacakti simdi. :(

alanya'da efecan emre fernandes villafanez gibi cok hizli oyuncular var. maiconu bunlar rahat pazara gönderir, penalti falan yaptirir. tabi bu risk her oyuncuda var ama maicon özellikle agir oldugu icin hamleyi zamaninda yapamaz.

O konuda haklısın

Fatih hoca geldiğinden beri kafa toplarına felan da çıkmaya,en azından denemeye başladı bu da bir gelişmedir.Man City zamanında ne umutlar besliyordu bu herif için.Kompany potansiyeli görüyorlardı ama olmadı

Seneye makul bir ücretle alınabilir onun dışında gidipte 7-8 verecek bir performans ortaya koymadı bence

O konuda haklısın

Fatih hoca geldiğinden beri kafa toplarına felan da çıkmaya,en azından denemeye başladı bu da bir gelişmedir.Man City zamanında ne umutlar besliyordu bu herif için.Kompany potansiyeli görüyorlardı ama olmadı

Seneye makul bir ücretle alınabilir onun dışında gidipte 7-8 verecek bir performans ortaya koymadı bence
donk bir kac haftadir kafami karistiriyordu artik buna kalan maclarda iyi oynarsa denayer de eklenecek. ikiside yabanci kontenjani harcadigimiz oyuncular sonucta ve gecmiste pek isimize yaramadilar acik konusmak gerekirse.

stoper bölgesinde bile olsa iyi kötü topla bir seyler yapabilecek oyuncular istiyor hoca. bu tanima eren, tolga, maicon falan uymuyor. hatta daha ileri gidersek ahmet, koray ve lato da uymuyor. hepside defans oyuncusu agirlikli olarak. uzun boyuna ragmen donk biraz bunlara uymuyor allahtan. bugün orta sahayi iyi topladi, özellikle ilk yarida cok begendim donku.

Böyle devam ederse bonservisi alinabilir.

City nin o kadar isteyecegini sanmiyorum, Denayer'i pek tuttuklarini da düsünmüyorum. City ile anlasabiliriz bence kesinlikle.

Takimda bulunmali ama as oyuncumuz olmasi zor,olsa bile sakatlaniyor devamliligi yok

Yoksa kendisinin stili Maicon'a göre stoper oynamak icin daha uygun

Şu herife forumda sahip çıkan 2 adam var biri Hakan D. dir 2.cisi biz çok şükür yüzümüzü kara çıkarmadı jason özcimbomlu:tbr:

Genç ve potansiyelli stoper en kötü sağ bek oynar 3 m civarına bonservisi alınmalı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla fatih hocanın elinde çok kaliteli bir stopere dönüşür ben inanıyorum. o yüzden fazla para saçmadan 2-3 civarı bir rakama mutlaka alınmalı

Bonservisi 2, yillik maasi da 1,25 milyon Euro'yu gecmeyecekse alinabilir. Yedek stoper olarak kadroda tutulabilir. Maicon'un yerine saglam bir stoper almamiz gerek.

Sene sonu guzel bir transfer operasyonuyla Maicon Inter’e satilip Denayer ve bir stoper daha alinabilir.

Bizi boylesine seven, burada oynamayi isteyen, yasi genc, yetenegi belirli seviyenin ustunde bir adam bulmusken bu firsati tepmenin alemi yok. Asiri yuksek bir maas da talep etmeyecektir. Elimizden cikarmasi da kolay olacaktir.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Hızlı/dinamik rakiplere karşı Denayer-Serdar güzel ve yeni bir plan

Denayer çok güzel oynadı. Unutmayalım rakip Başak idi ve Denayer bayadır oynamiordu...bu bir stoper için zor.bir durum.

Hızlı adam. Defoları var ama Terim'in sisteme uygun. Adam gidip Dany'den verim almış. Denayer'den hayli hayli alır.

Terim ile bonservisini alırız.

Üst Alt