#64 Jason Denayer - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hatasız oynadı dün, Alanya maçında hem bir önceki hafta iyi oynadığı için hem de Alanya'nın hızlı adamlarından dolayı yine ilk 11'de başlayacaktır, ben Denayer'in daha fazla görev almasından yanayım zaten.​

Hocanın 1 numaralı stoperi bana göre.Sakatlanmasa çoğu maçta yine oynatırdı.Çok tutuyor kendisini hoca.Yanına lider bir stoper alınsa çok daha iyisini yapabilir

Hocanın 1 numaralı stoperi bana göre.Sakatlanmasa çoğu maçta yine oynatırdı.Çok tutuyor kendisini hoca.Yanına lider bir stoper alınsa çok daha iyisini yapabilir
Dany misali düşünüyor bence. Hızlı olması en büyük avantajı. Dany gibi kafa gidiyor zaman zaman ama futbolcu olarak kesinlikle Dany den daha kaliteli bir adam.

Nasıl zamanında Ujfalusi sayesinde Semih adam gibi oynadıysa aynı etkiyi Denayer ile de görebiliriz yanında lider bir stoper olursa.

sent via GSC

Dany misali düşünüyor bence. Hızlı olması en büyük avantajı. Dany gibi kafa gidiyor zaman zaman ama futbolcu olarak kesinlikle Dany den daha kaliteli bir adam.

Nasıl zamanında Ujfalusi sayesinde Semih adam gibi oynadıysa aynı etkiyi Denayer ile de görebiliriz yanında lider bir stoper olursa.

sent via GSC
Yanına Urfalı reis gibi sert birisi lazım.Ve ayrıca kendisi de rakiple temaslı oynamayı artık öğrenmeli.Gaddarlık lazım biraz da o mevkide oynayacak adamda.Denayer çok soft.Sertliğini arttırmalı.Ancak öyle seviyesini bir basamak daha arttırabilir.Zaten hızlı,biraz da temaslı oyunu öğrenirse rakipleri kolay kolay döndürmez

sent via GSC
Yanına Urfalı reis gibi sert birisi lazım.Ve ayrıca kendisi de rakiple temaslı oynamayı artık öğrenmeli.Gaddarlık lazım biraz da o mevkide oynayacak adamda.Denayer çok soft.Sertliğini arttırmalı.Ancak öyle seviyesini bir basamak daha arttırabilir.Zaten hızlı,biraz da temaslı oyunu öğrenirse rakipleri kolay kolay döndürmez

Evet bence de en büyük eksiklerinden biri bu sertlik. Semih de de öyleydi, böyle yumuşak stoper olmaz. Stoper dediğin bi omuz yiyince dağılmayacak ayakta duracak.

Kesinlikle haklısın rakibe kene gibi yapışmalı.

sent via GSC

Bu forumda 90% kendini özel hissetmek icin oyuncular hakkinda element uydurup elestiriyor. En güzel örnegi Denayer. Girip su bu eksik yazip kendini pazarlamaya calisanlar var. Hele o oyuncu 1-2 mac kötü oynadimi varya, iyice yerin dibine sokuluyor.

Etik mi degil mi gec, cogunun Galatasaray umrunda oldugunu düsünmüyorum.

1 kez bile eleştirmedim. Çok büyük potansiyeli var. Sıçrama yapamasa bile ciddi bir oyuncu olarak durur elimizde. Neustader kazması bile ligde oynuyorsa Denayer kral olur

Terim geldikten bir değişme var. Stoper olduğunu hatırlattı heralde.

Serdar abisinden birşeyler öğrenebilir - bunu ihmal etmesin. Umut Buluttan kafa topu kaybediyordu şimdi Adebayora karşı ayakta kalabildi. Bunlar güzel gelişmeler.

En büyük avantajı daha 22-23 yaşında olması. Stoper olarak daha emekleme yaşları. Ben hala soft olduğunu düşünüyorum ama temaslı oyun ve yakın markaj konusunda gelişim gösterirse önemli bir oyuncu olabilir. Kiralık + opsiyonlu olarak bir sene daha görelim derim.

1. City, denayeri ucuza bırakır mı ?
2. Dünya kupasından önce alabilir miyiz ?
3. Saçları nasıl böyle örebiliyor ?

denayer-kalacak-mi--11256633.Jpeg

Yineliyorum, Denayeri almamak aptalligin baska bir seviyesi olur. Piyasa bu kadar ucmusken genc ve ayagi düzgün stoperden sana zarar gelmez.

Tutarsa büyük kar, tutmazsa yine en az aldigin fiyata elden cikarirsin. Adamin potansiyeli var, altyapisi saglam. Her türlü pazarlayabilirsin.

Bana kalirsa ciddi yetenege sahip ve üstünde durulursa, iyi bir takimla cok baska seviyelere gelebilir.

Bu çocuğun temel eğitimi zayıf yada tam olmamış posizyon alma hava topuna çıkma çevre kontrolü zayıf rakibe nerde faul yapılacağını bilmiyor
Bizde iyi görünmesinin sebebi süpürücü rolde oynuyor olması bize basan boğan takımlara karşı dağılır gider ve dagildida
Belçika milli takımının avrupa şampiyonasındaki maçları acın izleyin baskıda ne hale geldiğini

Alemin Tek Kralı

Daha agresif ve rakibe yakin oynamali, diger ozellikleri iyi zaten. Terim ile kendini gelistirebilir ama gidipte 6-7milyon falan vermeye gerek yok.

Bu çocuğun en kötü yanı her şeyden biraz yapıyor olup birkaç özelliğinin sivrilmemesi. Özel antremanlar ile daha iyi olabilir, kendini de geliştirebilir isterse. Bugün Cenk kendini bu kadar geliştirip İngiltere ligine gidebiliyorsa o da yapabilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de kalmasından yanayım.En kötü taş gibi sağ bek oynar.Sezon sonu Serdar sahiden Milana giderse Hoca her türlü takımda tutar.Maiconu da gönderir bence.

Üst Alt