#66 Anıl Dilaver - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Anıl Dilaver

Cevap: #66 Anıl Dilaver

2 sezon önce konyaya bir gol atmıştı ne övmüştüm o an :D:D ama kral gibi vurmuştu meşin yuvarlağa

3. veya 2.ligde bi takım satın alıp A2'de ki çocukları orda değerlendirmek lazım , başka takıma kiraya verdiğimizde forma şansı zor buluyorlar

Kiradan döndükten sonra kamp kadrosuna çağrılmadı kamp kadrosuna gelmeyecek listesinde bile adı yoktu. Ne oldu bu adama buhar olup gittimi yahu. Çabuk harcandı bence.

yeterki istekli arzulu olsun formayıda kapar.herşey kendi elinde.endonezya kampına okanla birlikte götürülür.:coffee:

Cok enteresan Anil gibi potansiyeli bugun en yüksek altyapı çıkışlı oyuncunun en azından kamPa cacagirmiyorsun,Anıl'ın a2 yedeği dahi olamayan Merthan kamPa gidiyor.aydin duyulan oyuncu 3 kere kiralik gitti hicbir varlık göstermemeden geldi herzaman şans verdiniz.anil gecen yıl samsunsporda16 mac oynadı 4 U ilk 11 gerisi hep son 5-10 dk kala oyunun bitimine ve sag acik oynatti hocaları yıllardır nokta santrafor oynayan adamı, ayrıca 3 kez sakatlık yaşadı biri sinizin ameliyatı yani tam perkovic döneminde 11 oyuncusu oldu Anil boyle bir talihsizlik yaşadı.deneyimininde eksik oldugunu düşünürsek ustune gidilin özgüven sağlanması gerekmezmiydi.kaldiki oynadığı maclardada fena oynamadı.bugun Anil icin gs defteri kapandı Anil İspanya la Liga'da bir takimla anlaşmak üzere fakat 1 yıl İspanya 2. Ligine gidecek.insallah yarin gs anili bonservisine para verip almak istemez.kimlere ne şanslar veren Takim Anıl'a sadece gada 3 mac şans vermiş ve hepsindede iyi not almış,akıl mantık ısı degil ama herseyin hayırlısı bakalım

Cok enteresan Anil gibi potansiyeli bugun en yüksek altyapı çıkışlı oyuncunun en azından kamPa cacagirmiyorsun,Anıl'ın a2 yedeği dahi olamayan Merthan kamPa gidiyor.aydin duyulan oyuncu 3 kere kiralik gitti hicbir varlık göstermemeden geldi herzaman şans verdiniz.anil gecen yıl samsunsporda16 mac oynadı 4 U ilk 11 gerisi hep son 5-10 dk kala oyunun bitimine ve sag acik oynatti hocaları yıllardır nokta santrafor oynayan adamı, ayrıca 3 kez sakatlık yaşadı biri sinizin ameliyatı yani tam perkovic döneminde 11 oyuncusu oldu Anil boyle bir talihsizlik yaşadı.deneyimininde eksik oldugunu düşünürsek ustune gidilin özgüven sağlanması gerekmezmiydi.kaldiki oynadığı maclardada fena oynamadı.bugun Anil icin gs defteri kapandı Anil İspanya la Liga'da bir takimla anlaşmak üzere fakat 1 yıl İspanya 2. Ligine gidecek.insallah yarin gs anili bonservisine para verip almak istemez.kimlere ne şanslar veren Takim Anıl'a sadece gada 3 mac şans vermiş ve hepsindede iyi not almış,akıl mantık ısı degil ama herseyin hayırlısı bakalım

kiralık gitsin giderse ama gitmez inşallah. anılın altyapıdada değeri bilinmedi. o cem sultanı el üstünde tuttular.

Bu sene Okan Derici ile birlikte şans hak ediyor.

Anıl Dilaver gerçekten iyi bir futbolcu ve golcü.

Anıl adına üzülüyorum, bu çocuğun yılda en kötü 5-10 maçta ilk 11 başlaması lazım ki, kendine güveni gelsin ve formuna kavuşsun.

Sercan Yıldırım, Mehmet Batdal gibi adamların yerine Anıl Dilaver yedek kulübesinde oturmalıdır.

Bonservisiyle İspanya 1 . Ligine gidiyor ama o takımda anili 1 sene kıralı İspanya 2. Liginde bir takıma veriyor.takim isimlerinide biliyorum.hatta 2 tane daha İspanya 2. Ligden Takim istiyor. Ama ilk dediğim Yani la liga takımı alıp 2. Lige kiraliycak durumu olacak gibi

Kusura bakma yazını okumamıştım. :/ İspanya Ligi müthiş olur. Malum artık bu takımda yer bulamayacağı kesin. İyi bir adım olur. Bizimle hala 3 yıllık bir sözleşmesi vardı sanırım. Sonraki satıştan bir pay ve küçük bir ücret karşılığında gönderilebilir..

Alt yapıdaki golcülerimize pek fazla şans veremedik. Bunun herkes farkında zaten işte, şanssızlık. Mesela şu an Berk İsmail A takımla, benim de beklentilerim ondan büyük. Mertan gibi..

Üst Alt