#66 Anıl Dilaver - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Anıl Dilaver

Cevap: #66 Anıl Dilaver

Tabi ki şans verilmedi ve ilgilenilmedi ; Cafercan ve Cem Sultan'dan çok umutluydum.

Beylerbeyi pilot takım olayı bilmem ne hiçbiri başarıya ulaşmadı...

TS bile 1461 sayesinde neler buluyor kendi çapında...

Biz koskocaman Galatasaray bi pilot takım bulup gençleri yetiştiremiyoruz...

BU cidden sorundur ve ilgilenilmelidir...

Yarın mali kriz Türkiyeyi vurursa BJK ın yaptığı gibi apar topar Drogba , Sneijder ve diğerlerini elden çıkarıp gençlere yönememiz icap ederse...

Ama hangi gençlere...

Cevap: #66 Anıl Dilaver | Ofspor'da Kiralık

Yıllardık umut bağladığımız adamlara bak. Yemin ediyorum ciğerim yanıyor. Anıl,Anıl diye zamanında az umutlanmamıştık.

Koskoca takımın alt yapısından yetişen en iyi adamlardan biri bu ve şu anki kanumuna bak. Rezillik.

Beylerbeyi pilot takım olayı bilmem ne hiçbiri başarıya ulaşmadı...

TS bile 1461 sayesinde neler buluyor kendi çapında...

Biz koskocaman Galatasaray bi pilot takım bulup gençleri yetiştiremiyoruz...

BU cidden sorundur ve ilgilenilmelidir...

Yarın mali kriz Türkiyeyi vurursa BJK ın yaptığı gibi apar topar Drogba , Sneijder ve diğerlerini elden çıkarıp gençlere yönememiz icap ederse...

Ama hangi gençlere...

Beylerbeyi 2-3. Liglerde oynadı. Altyapıdaki genç oyuncular genelde Süper Lig ve 1. Lig takımlarından teklif aldıkları için Beylerbeyi'ne gitmediler. Hal böyle olunca o takımdan hiçbir şey olmadı.

Şu Almanya projesi hayata geçse çok iyi olacak. Anıl, onun dönemindeki gençler ve arkasından gelenler malesef hiçbir aşama kaydedemedi. İşin eğitim kısmı zaten sıkıntılı. Maç oynasın diye yolluyoruz, çoğu kadroya bile giremiyor. Neredeyse hepsi kaybolup gitti veya gidecek. O kadar kötü bir işleyiş var ki, ne kadar yetenekli olursa olsun, her şey şansa bağlanmış durumda. Arda veya Semih gibi ya bir anda parlayacaklar, ya da söylediğim gibi kaybolup gidecekler. Artık 16-17 yaşında A takımda şanslar veriliyor. Asıl genç dediklerimiz onlar. Biz 21-22 yaşındaki futbolculardan umut besliyoruz. Mesela Emre Çolak'ı beğenirim ama, böyle devam ederse sonu hiç iyi olmayacak. Yaşı 22 ve artık genç olmaktan çıktı. Yerinde olsam Sneijder'ın peşinden 1 saniye ayrılmam. Tatilimi olabildiğince kısa tutar, özel çalışmalar gerçekleştirirdim. Ama teknede yatmak daha cezbedici tabii, oldu bitti.

Vay Ardanin parladigi numarayi kapmis eleman. Umarim yükselisi de Arda gibi olur, ama zor gözüküyor.

Ynt: #66 Anıl Dilaver

Şu ab işi olsun da böyle yeteneksiz gençlerle ugrasmayi birakalim, tigana diyorlardı fransaya güzel bir tesis açıp genç oyuncuları orada yetistirsek ne güzel olur.

Üst Alt