#66 Arda Turan - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Heybetin vucut bulmuş hali ,adamlığını sorgulayan varsa tartışmak isterim.
DUFlq9OW0AEeuja.jpg

Sikeci Emre'den ne kadar nefret ediyorsam, Arda'dan da o kadar nefret ediyorum. Florya'nin kapilari tekrar kendisine acildigi gun, bizi biz yapan, sikeci ne tinercilerden ayiran bir cok ozellik ayaklar altina alindi.

Oynadığımız maçların %90 'ında filan forma giyer, ha ilk 11 mi olur sonradan mı girer bilemem ama Fatih Terim olduğu sürece Arda oynamaya devam edecek

İyi oynaması hiçbir işe yaramaması filan Fatih Terim 'in zerre umrunda değil, hatta Arda Turan ben artık bırakıyorum emekli oluyorum demesin 2022/2023 sezonu için de sözleşme imzalatır

Öyle bir inat işte ...

antalya
gtepe
bjk

sonradan girip takıma feraset kattığı müsabakalar

denizli
malatya
piesvi
johnson

11de başlaması suretiyle maçlarn ilk yarılarını çöpe attığımız müsabakalar

hocayın bu hususda inat etmemesini arzu ederim
Kendisi ve Emre Akbaba, maçların son 15-20 dakikalarında, basit maçlarda (alt lig takımları ile eşleşilen kupa maçları gibi), erken çözülen maçlarda vb gibi görev almalılar.

Arda'nin classi hâlâ duruyor ama kondüsyon zayıf. Akbaba da keza oynadığı dakika/yaptığı tabela olarak bayağı verimli bir yerli oyuncu.

İkisini doğru kullanırsak, ex factor olurlar. Ama yok maçlara bunlarla başlayayım kafası olursa, kafasını alırız imo. :/

ben asla 11 oynamaması gerektiğini düşünüyorum ama son 15-20 dakika sıkışan maçlarda sihir yaratabilir. Temposu bitik ama son maçta da gördük, bir anda sihir yapabiliyor

ama 11 oynamasın mümkünse
Fatih Terim 'in böyle şeylere çok takıldığını düşünmüyorum,

-Evlat mı?
-El öpmüş mü?
-Off bir de veteran futbolcuysa var ya

Tamam çabuk yaz ilk 11 'e, şaka bir yana kadroyu seçerken ilk başta Feghouli/Arda/Babel gibi oyunculardan 1-2 tanesini seçip geri kalanı ona göre doldurduğuna inanıyorum Fatih Terim 'in

bu adamın savunmayı açmaya çalıştığımız maçlarda son 20-30 dklık dönemde oyuna girmesi gerektiğini cümle alem anladı ama bir tek terim anlamadı.

Allah aşkına yazma 11'e hoca ya
Barış'ı, Yunus'u yaz ama Arda nedir
Son 15-20 dk oynayacak olanlar genç futbolcular değil Arda gibi yaşını almış futbolcular olmalı

Üst Alt