# İsmail Çipe - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Aga harbiden şöyle yorumlara bakiyorum sadece burda değil twitter da falan gördüm adama şu maç nezdinde kötü denmiş hadi abi hadi siz gidin başka sporla ilgilenin saçma sapan konuşuyorlar vallahi.

aylik 6 bin tl kazanan bir kaleci. mac kadrosunda olup da kazandigimiz maclarda da 2250 tl prim alacak.

bu adami degerlendirirken eray'in aldigi 1 milyon tl ile kiyaslamak lazim.

ismailin su parayi aldigi yerde eray ne kadar hak etmedigi para varsa kazanmis diyebiliriz ama o kontrati imzalayanlarin malligi iste.

3.kaleci olarak durabilir sözlesmesi bitene kadar, eray kadar kötü bir kaleci degil. sezon sonu sözlesmesi bitiyormus zaten.

bu adami elestirmek mantiksiz bence

Valla berbat bir kaleci ama son senesine gelmiş ben takıntılı bir adam değilim kendisinden en çok gıcık alan forumdaşınız da olabilirim ama nasılsa seneye yok ayrıca 72.000 tl alıyor ve de musleranın eli kırıldığında bile oynatmıyor muyuz? Kalabilir...2.kaleci de olabilir 3. batuhan ya da berk olur diğerini kiralık göndeririz...

Benzer bir postu atıyordum sen de yazmışsın kendisinden en gıcık alan galatasaraylıyımdır ki bugün de hiç iyi oynamadı ama 72.000 tl alan adamın başımızın üstünde yeri vardır ki tür lirası sözleşmesi ve sadece 10 ay sonra bitiyor...8 senedir kulüpte yedek kaleci olmayı son senesinde çok görmüyorum zira genç kaleci alıp dünya parayı bağlayacağımıza cenk gibi bu kalsın daha iyi zira aslolan galatasaray !!!

aylik 6 bin tl kazanan bir kaleci. mac kadrosunda olup da kazandigimiz maclarda da 2250 tl prim alacak.

bu adami degerlendirirken eray'in aldigi 1 milyon tl ile kiyaslamak lazim.

ismailin su parayi aldigi yerde eray ne kadar hak etmedigi para varsa kazanmis diyebiliriz ama o kontrati imzalayanlarin malligi iste.

3.kaleci olarak durabilir sözlesmesi bitene kadar, eray kadar kötü bir kaleci degil. sezon sonu sözlesmesi bitiyormus zaten.

bu adami elestirmek mantiksiz bence

Benzer bir postu atıyordum sen de yazmışsın kendisinden en gıcık alan galatasaraylıyımdır ki bugün de hiç iyi oynamadı ama 72.000 tl alan adamın başımızın üstünde yeri vardır ki tür lirası sözleşmesi ve sadece 10 ay sonra bitiyor...8 senedir kulüpte yedek kaleci olmayı son senesinde çok görmüyorum zira genç kaleci alıp dünya parayı bağlayacağımıza cenk gibi bu kalsın daha iyi zira aslolan galatasaray !!!
her sene sünepe gibi kaleciler alip gönderiyoruz yav bosu bosuna para harciyorlar, söyle bir tane genci muslera ve taffarrelle o kulübeye oturtamiyorsak yaziklar olsun zaten bizim alt yapiya. kapatsinlar hepsini. ne kadar yeteneksiz, kendini begenmis hali saha topcusu varsa bizim alt yapida. alt tarafi süper ligde yedek oturacak bir kaleci cikaracagiz, bu kadar zor olmasa gerek.

her sene sünepe gibi kaleciler alip gönderiyoruz yav bosu bosuna para harciyorlar, söyle bir tane genci muslera ve taffarrelle o kulübeye oturtamiyorsak yaziklar olsun zaten bizim alt yapiya. kapatsinlar hepsini. ne kadar yeteneksiz, kendini begenmis hali saha topcusu varsa bizim alt yapida. alt tarafi süper ligde yedek oturacak bir kaleci cikaracagiz, bu kadar zor olmasa gerek.
Evet geçen sene carassoyu oturtmak için bir de 3.kaleci oturtuyorduk toplam maliyeti 4 trilyondu yedekte bir koltuğa 2 kaleci oturtmanın hem de kontenjanı doldurduk...Hiç değilse bu mal 72.000 tl alıyor helali hoş olsun isterse gitsin sabaha kadar nargile içsin en azından alem yapmıyor...

Kötü oynamadı denmesinin sebebi üstüne vurulan iki şutu kurtarması ama kalecilik sadece bu değil , Adam topu kontrol edip pas atmayı bilmiyor dan dun vuruyor , Uzun topları falanda çok acemice ha Eraydan falan iyi olabilir ama maksimum seviyesi PTT olur bu elemanın fazlası yok.

Uygun maliyetli, tecrübeli bir yerli kaleci alma imkanımız varsa en doğru hamle o olur. Eray gibi, İsmail gibi profesyonel kariyerleri olmayan adamlardan bir şey beklememek lazım. Ha İsmail Eray gibi yıllık 1m almıyor, öyle bir avantajı var. Sezon içinde 1-2 maçı riske edebiliyorsak varsın kalsın 2. kaleci olarak. Eray ile Bernabeu'ya çıkmış takımız. Daha kötü ne olabilir ki? :asd:

Kötü oynamadı denmesinin sebebi üstüne vurulan iki şutu kurtarması ama kalecilik sadece bu değil , Adam topu kontrol edip pas atmayı bilmiyor dan dun vuruyor , Uzun topları falanda çok acemice ha Eraydan falan iyi olabilir ama maksimum seviyesi PTT olur bu elemanın fazlası yok.
Hayır kötü oynadı bence ve rezil bir kaleci nefret de ediyorum ama 72.000 türk lirası üstat bunun yerine alacağımız adam göğüs sponsorumuzun ödediği bedelin yarısına tekabül edecekse hiç gerek yok bu sünepenin nargilesini taşırım...Hürmetler...

Uygun maliyetli, tecrübeli bir yerli kaleci alma imkanımız varsa en doğru hamle o olur. Eray gibi, İsmail gibi profesyonel kariyerleri olmayan adamlardan bir şey beklememek lazım. Ha İsmail Eray gibi yıllık 1m almıyor, öyle bir avantajı var. Sezon içinde 1-2 maçı riske edebiliyorsak varsın kalsın 2. kaleci olarak. Eray ile Bernabeu'ya çıkmış takımız. Daha kötü ne olabilir ki? :asd:
(y)

Ben bu adamı altyapıda da izledim , gerçekten kova ve çöp yorumlarınızı anlayamıyorum. Yani kalecilik anlamında neyi kötü yaptığını çözemedim. Top tekniğiyle alakalı bir durum varsa şundan altı ay öncesine kadar Muslerayla karşılaştırmak gibi bir durum olamaz da ilk yarıdaki maçların çoğunda Muslera bile saçma sapan topu oyuna sokamama hataları yaptı.

Adamı mimliyorsunuz sonra ne yaparsa yapsın gözünüzde yükselemiyor.Aynısını Rodrigues , Linnes hatta geldiğinde Serdar Aziz’e de yaptınız gayet lafları yedirdi.

Gayet iyiydi iki maçta da , piyasa da yerli kaleci yok ki ben Ufuk’un son senesinden beri çok iyi performans gösteren yerli ikinci kaleci hatırlamıyorum belki son kupa maçlarında Bolat ki o bile geldiğinde leşti , bu transfer merakını bırakın , Erayla falan kıyaslayan su topuna yönelsin.

Bu herif tipinden kaybediyo.

Şu kodumun sakallarınızı kesin lan.. gencecik adamlarsınız sporcusunuz..

İŞİD kampı sanki. Yakışmıyor işte anlayın. Sarı sakallı pipilere yakışıyor.

Üst Alt