#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

brentford akademisi olmayan tek kulup sanirim ing ust liglerde. adamlar ihtiyac duymuyo zaten bizim gibi ekiplere veriyor, danimarkadan ekipleri var. yoruma gelirsek bulent timurlenk denen betfordu dikkate almayin. iki italyanca iki ispanyolca baslik translate edip yorumcu zannediyor kendini

Rakip yarı alanda, rakip ceza sahasına yakın bölgelerde top yapabilsek etkili olacak ama herif bizde bizim ceza sahasından topu alıp dribbling ile rakip kaleye gitmeye çalışıyor. Her futbolcu için ayrı parantez açılıp eleştirebiliriz, hepsinde bir armutluk mevcut bence bireysel olarak değil de takımda genel sorun var doğal olarak herkesin performansı düşüyor. Sahanın en iyisi kim diye bakıyorsun bence tartışmasız marcao oluyor, bu bile çok şey anlatıyor.

Kötü topçu olduğunu düşünmüyorum Halil'in.

2 senedir şampiyonluğu vermemizin sebebi. Tabiki oynatan suclu isin daha kotusu adam gelisse sene sonu bizim degil hatta sezon basi fenere gidiyordu

Brentfordun sözleşmeli topçusunu parlatip bize 10 milyona saplamasi için geliştirmeye çalışıyoruz Şaka gibi. Fransız kulüpleri sıraya girmişken Avrupa liginde hazır vitrinde varken mostafaya yoğunlaşsak 15 milyon euroya çok güzel şekilde satardık. Her işimiz strateji hatası dile getiren olunca sen daha mi iyi bilecen hocadan oluyor. İşin kötü tarafı halili parlatamiyoruz bile ulan forvet oyuncusu gol atamıyor kolej takımı veya Barcelona B takımı falan değiliz büyük takımız gol atan forvet lazım. Hem genç hemde gol atan mostafayi da bitirdik resmen.

Brentfordun sözleşmeli topçusunu parlatip bize 10 milyona saplamasi için geliştirmeye çalışıyoruz Şaka gibi. Fransız kulüpleri sıraya girmişken Avrupa liginde hazır vitrinde varken mostafaya yoğunlaşsak 15 milyon euroya çok güzel şekilde satardık. Her işimiz strateji hatası dile getiren olunca sen daha mi iyi bilecen hocadan oluyor. İşin kötü tarafı halili parlatamiyoruz bile ulan forvet oyuncusu gol atamıyor kolej takımı veya Barcelona B takımı falan değiliz büyük takımız gol atan forvet lazım. Hem genç hemde gol atan mostafayi da bitirdik resmen.
Sene başı yazdım brendfortun pilot takımı mı olduk diye yemediğimiz laf kalmadi

2 senedir şampiyonluğu vermemizin sebebi. Tabiki oynatan suclu isin daha kotusu adam gelisse sene sonu bizim degil hatta sezon basi fenere gidiyordu
Tam anlamıyla gerçek bir virüs.Önce hafiften şekeri verir sonra sistemi pert eder.Öyleki sezon başında Ali Koç'a teşekkür etmiştim Fener'e gidecek haberi çıkınca.Benim gözümde Yunus Malli, Kenan Karaman familyasından bir protatif.Hele onu tutup Muhammed'i satma haberi çıkınca ceza bile yemiştim.Şampiyonluktan ettiği geçen sezon yetmemiş gibi 12 haftada bizi ligden kopardı.Teknik adam bile gol atamıyor ama diye başlayıp hâlâ onu oynatiyorsa üstüne de Mustafa Muhammed, Diagne gibi kuvvetli forvetler küstürüluyorsa "sözleşme şartlarına bakmak gerekir".

Üst Alt