#7 Adem Büyük - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
53179256_2061574720622222_4670388482176055892_n.jpg

Ha paraya benzin döküp cayır cayır yakmışız ha böylelerini transfer etmişiz hiç farkı yok.

Yazık yazık Galatasaray forması giymek bu kadar kolay olmamalı.

sent via GSC

Öncelikle hayırlı olsun. Kulübe için yapılan bir transfer bu. Kupa maçlarında falan forma giyecektir banko. Lig tecrübesi oldukça fazla. Galatasaray'da ilk 11 oyuncusu olamaz. Zaman zaman forma şansı bularak performansını değerlendireceğiz. Fatih hoca adam eder diyemeyeceğim ama yerli oyuncuların performansını arttırdığı bariz ortadadır. Adem Büyük umarım soyadın gibi büyük olursun ve faydalı olursun.

Daha çok kanat/kanat forvet gibi oynadığı için transferini tuhaf karşıladım. Diagne-Kostas gitti, Vedat ve Bekir geldi diyelim; diğer forvet alternatifi Adem mi olacak?. Hatta Vedat' ın varlığıyla belki 4-4-2 tercih edilebilecekken üstelik?!...

Yalnız bu kadar nefret edilmesini anlayamadım. Abdullah Avcı ile dalaşmasından başka ciddi bir vukuatını hatırlamıyorum, bana mı denk gelmedi, unuttum mu bilemedim?!...

Daha çok kanat/kanat forvet gibi oynadığı için transferini tuhaf karşıladım. Diagne-Kostas gitti, Vedat ve Bekir geldi diyelim; diğer forvet alternatifi Adem mi olacak?. Hatta Vedat' ın varlığıyla belki 4-4-2 tercih edilebilecekken üstelik?!...

Yalnız bu kadar nefret edilmesini anlayamadım. Abdullah Avcı ile dalaşmasından başka ciddi bir vukuatını hatırlamıyorum, bana mı denk gelmedi, unuttum mu bilemedim?!...
Saha içinde oynamaktan çok kendini yere bırakmayı düşünüyor.

Bu denli nefreti izah edecek kadar ön planda olduğunu düşünmüyorum o yönünün. Başka bir şeyler olmalı?..
Nefret çok ağır bir kelime bilemiyorum kendi adıma böyle bir duygu yok. Oldum olası sevmem böyle oynamaktan çok saha içinde üçkağıtçılık ve çirkeflik yapan oyuncuları. Her oyuncu ufak tefek yapar bir şeyler ama bu arkadaşı ne zaman izlesem abartıyor. Ayrıca oyun olarak da ne zaman izlesem Galatasaray'da oynayacak kalibre göremedim.

Hoca Adem Büyük'ü tahminim Necati Ateş gibi performans alacagını düşündüğü için gelmesini istemiştir. Çok fazla kulvarda oynayacağız ve gerçekten ciddi transferlere ihriyaç var. Bonservisi elinde olan, sevimsiz ama iş yapacak bir adamdır.

Üst Alt