#7 Adem Büyük - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kavgacı bir yanı var. Fenerbahçe maçında bir mevzu olduğu anda Hasan Şaş'la birlikte salarız adamların üstüne, felekleri şaşar.
Alınma sebebi bu zaten.. tansiyon arttığında ceza alması göze alınıp feda edilecek adam yok takımda.. Adem olursa hocanın tribüne çıkmasına gerek kalmaz artık..
Ayrıca Apo Avcı’nın psikolojisini bozmak için çok doğru hamle.. 2 yıl için 1 milyon euro alacak; ki bu rakam Tarık Çamdal’ın 1 yıllık maaşı bile değil..

Bunun yerine Eren kalsaydı? Maaşını revize edip yedek olarak onu tutsaydık.

DuesGnrXgAAV7b0

Uğur Karakullukçu: "Adem Büyük çok problemli bir kişilik. Kenardan girsin, katkı versin, bunlar pozitif adamların işi. Bu kadar negatif adamdan bunu bekleyemezsin." (Vole TV)

Yektaya bile Arena'da, Antalya maçında sakatlandığında süre geçiriyor diye küfür ettik. Adam oyuna devam edemedi.

Ademe de bir maçta küfür ettik ki o maçta da Adem gücü ölçüsünde mücadele etmişti bence
Böyle takıntıları geçmek lazım

Ama sahada bize verebileceği bişey olduğunu sanmıyorum, Gazişehir e transfer olsa sevinirdim Antepli olarak ama bizim kalibremizde değil.

Adem'i 4-5 sene önce yabancı sınırı varken çok istiyordum. Çünkü o dönem baya formdaydı ve yerli oyuncu şarttı.

Ancak şu anda bizim seviyemizden oldukça uzak. Keşke gelmeseydi ama yapacak bir şey yok. Umarım beni şaşırtır.

gidene kadar küfretmemek için umarım yüzünü görmem forma içinde

alanlara da bir güzel sayıyorum içimden

Saha içinde ayakta kalıp top oynayacaksa topunu oynar kimse de ses etmez. Yok yine böbrek hastası gibi yerden ısıtma sistemi ile futbol topundan daha çok haşır neşir olacaksa çok küfür yer.

Neresinden tutarsak tutalım mantığı olmayan ve maliyeti de az olmayan bir hamle. Malatya takımı ile oynarken bizzat bu forumda edilen ve sadece hakaret vs. olmayan, daha da ileri giden bir takım ithamlar oldu bazı maçlarda, ki gerçekten de hal ve hareketleri şüpheliydi.

Üst Alt