#7 Adem Büyük - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adem Büyük: “Her zamanki oyunumuzu oynayacağız. Ligi en iyi yerde bitirmek, kulübümüzün adına leke sürdürmemek için elimizden geleni yapacağız.” (TV100)

Adem Büyük: “Her zamanki oyunumuzu oynayacağız. Ligi en iyi yerde bitirmek, kulübümüzün adına leke sürdürmemek için elimizden geleni yapacağız.” (TV100)

Bu ne demektir abi ? Yenilmek; atiyorum 4-5 gol ile = leke surdurmek mi olacak mesela ? Neyi anlatiyorsunuz bize yani ?

M.Cengiz; sana diyecek bir lafim yok. Boyle bir yonetici yok, gormedi sari-kirmizi bakan bu gozler. Polat'i bile aratir hale getirdin bizi.

Bu ne demektir abi ? Yenilmek; atiyorum 4-5 gol ile = leke surdurmek mi olacak mesela ? Neyi anlatiyorsunuz bize yani ?

M.Cengiz; sana diyecek bir lafim yok. Boyle bir yonetici yok, gormedi sari-kirmizi bakan bu gozler. Polat'i bile aratir hale getirdin bizi.
Vara yoğa gereğinden fazla direttiğin için pek diyaloğa girmek de istemiyorum ama bu nedir Allah aşkına yahu?..Galatasaray başkanından, her şeyi bir kenara bırakarak bunları takip edip, anında müdahale etmesini mi bekliyorsun, anlamadım ki?..

Adem' in açıklamalarında da aykırı hiçbir unsur göremediğimi belirteyim ayrıca, takım kaptanından ne demesini beklerdin mesela?!..

Vara yoğa gereğinden fazla direttiğin için pek diyaloğa girmek de istemiyorum ama bu nedir Allah aşkına yahu?..Galatasaray başkanından, her şeyi bir kenara bırakarak bunları takip edip, anında müdahale etmesini mi bekliyorsun, anlamadım ki?..

Adem' in açıklamalarında da aykırı hiçbir unsur göremediğimi de belirteyim ayrıca, takım kaptanından ne demesini beklerdin mesela?!..

Hayrola ?

Cevap vermiyorum soruna, zaten anlamsiz buluyorum sorunu da. Iyi geceler.

billong denen itin yaptıklarını yapmadan var gücümüzle oynayacağız demek oluyor. öyle de olsun zaten.

Ustte oyle gozukmuyor Hayri.

Adem Buyuk : "XYZ, ABC.." yaziyor. Direkt alinti yapilmis gibi ilk agizdan.
Yeni Malatyaspor Medya Sorumlusu Mehmet Türel: "Adem ve Semih ile konuştum. Söylentilere hiç kulak asmıyorlar. Adem Büyük; 'Her zamanki oyunumuzu oynayacağız. Ligi en iyi yerde bitirmek, kulübümüzün adına leke sürdürmemek için elimizden geleni yapacağız dedi." (TV100)

Yeni Malatyaspor Medya Sorumlusu Mehmet Türel: "Adem ve Semih ile konuştum. Söylentilere hiç kulak asmıyorlar. Adem Büyük; 'Her zamanki oyunumuzu oynayacağız. Ligi en iyi yerde bitirmek, kulübümüzün adına leke sürdürmemek için elimizden geleni yapacağız dedi." (TV100)

Benim alintiladigim yerde ilk kismi yok Hayri, gozden kacirdiysam affola. Bir daha baktim goremedim.

Umarim bunu kastetmistir ve bende boyle oldugunu "anlamak" isterim. Adamlari zan altinda biraktilar istre. Cikip bidibidi sehre leke onur ot bok diye diye, su aciklamalara bak. Adem'e kizmiyorum bu arada geldigimiz bu durum hic mantikli degil.
saha dışında çok vakit harcadığımızdan bir gram ilerleyemiyoruz işte ülke olarak. bu tarz ayak oyunlarını bırakıp sahaya odaklansa herkes bak nası iyi futbol izliyoruz.

saha dışında çok vakit harcadığımızdan bir gram ilerleyemiyoruz işte ülke olarak. bu tarz ayak oyunlarını bırakıp sahaya odaklansa herkes bak nası iyi futbol izliyoruz.
Inanilmaz sacma degil mi ? Bok herif sen neden rakibinin rakibine "seref, sehir onur gurur leke" ayagi cekiyorsun ? Adem'e sorsan sunu der bak "abi bitsinde gitsek tatile, yurtdisi yapsam, ligde kaldik tamamdir bu sene" bunu diyecekken, Adem'in agzindan leke gurur onur falan dinliyoruz. Daha acisi, bizim Baskan cikipta les bjk baskanina "hoop kardesim" demiyor, diyemiyor. Son mac, son 90dk, bir ufak destek ol takima gider ayak. Kalp kirma ama cevap ver, isinize bakin gibi klasik cevap ver en olmadi.

Üst Alt