#7 Adem Büyük - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Inanilmaz sacma degil mi ? Bok herif sen neden rakibinin rakibine "seref, sehir onur gurur leke" ayagi cekiyorsun ? Adem'e sorsan sunu der bak "abi bitsinde gitsek tatile, yurtdisi yapsam, ligde kaldik tamamdir bu sene" bunu diyecekken, Adem'in agzindan leke gurur onur falan dinliyoruz. Daha acisi, bizim Baskan cikipta les bjk baskanina "hoop kardesim" demiyor, diyemiyor. Son mac, son 90dk, bir ufak destek ol takima gider ayak. Kalp kirma ama cevap ver, isinize bakin gibi klasik cevap ver en olmadi.
vala ben şahsen istemiyorum her söyleme cevap veren baskan. arada ağzından çıkacak baska bir cümle bizi dağıtıyor. işimize bakalım seviye düşürmeme taraftarıyım. çıkıp oynayıp kazansınlar. yoksa incelense sezon basından beri neler neler var. hepsiyle ugrasılmaz boşa emek enerji kaybı.

vala ben şahsen istemiyorum her söyleme cevap veren baskan. arada ağzından çıkacak baska bir cümle bizi dağıtıyor. işimize bakalım seviye düşürmeme taraftarıyım. çıkıp oynayıp kazansınlar. yoksa incelense sezon basından beri neler neler var. hepsiyle ugrasılmaz boşa emek enerji kaybı.

Hayir konu "her soylenen" meselesi degil ki. Adam hep susuyor. Tak etti artik. Cikip polemik yap da demiyor kimse. Ne dedim klise kullan, isinize bakin bu kadar detay yok isim yok motive et takimi/camiayi kalanlara basarilar dile ve isinize bakin. Bunu soylemeli, her soyleneni degil ayrica suan konusmayacaksa zaten hic konusmasin. Son mac Danyal, son. Bitti, finito. Deklarasyon degil beklenti, efendi gibi tepki ve nasihar verip kapatmali. Aslinda bunu isteme nedeni, zaten hic tepki verilmemesi.

Hayir konu "her soylenen" meselesi degil ki. Adam hep susuyor. Tak etti artik. Cikip polemik yap da demiyor kimse. Ne dedim klise kullan, isinize bakin bu kadar detay yok isim yok motive et takimi/camiayi kalanlara basarilar dile ve isinize bakin. Bunu soylemeli, her soyleneni degil ayrica suan konusmayacaksa zaten hic konusmasin. Son mac Danyal, son. Bitti, finito. Deklarasyon degil beklenti, efendi gibi tepki ve nasihar verip kapatmali. Aslinda bunu isteme nedeni, zaten hic tepki verilmemesi.
aslında çıkıp konustu çoğunda ha 3 gün geç ha 5 gün ama konustu. o konusmalarından sonra düşüş yaşandı zaten takımda. arada kurduğu cümle var çünkü oyuncular hk. "şerefleriyle oynamıyorlar" tarzında. kaş yapayim derken göz çıkarmak tam olarak bu. o yüzden sussun. zaten hastalıktan sonra duygularının da kontolünün de yerinde olmadığını düşünüyorum. haklı mı kendince haklı. bırakmalı mı, zaten bırakıyor. benim için konu kapanmıştır. hem kendi sağlığı hem takımın geleceği için biraz geç kalınmış ama görev süresini de hakkıyla bitirerek gitmesi yakışıyordu, yapıyor da.
iyi hatırlayacağım mustafa cengiz'i. buralara kadar gelindiyse katkısı çoktur. başka biri olsa terim ile yolları ayırabilirdi. daha yapıcı ucundan köşesinden olumlu yakaladığı detaylar olduğu için ara bozulmadı. aslında bozuldu da tolere edebildiler içeride. o buzulan zamanda dağıldık bizde tam olarak. iyisi kötüsü geçti gitti işte dönemi. çok tartısılacak bir konu olmadığını düşünüyorum.

çok konusan baskanları da biliyoruz. gerek kendisi gerek yardımcıları gerek maşa taraftar hesaplarıyla. hep birlikte saha dışında mı içinde mi konusmanın kupa getireceğini göreceğiz. tutundularsa buralara kadar onlarla münakaşaya girmemizden kaynaklıydı. biz saha içinden uzaklastığımız onlarında bizi aşağıya çekmesiyle tutundular sona. özellikle fb için çok rahat söyleyebilirim bunu.

aslında çıkıp konustu çoğunda ha 3 gün geç ha 5 gün ama konustu. o konusmalarından sonra düşüş yaşandı zaten takımda. arada kurduğu cümle var çünkü oyuncular hk. "şerefleriyle oynamıyorlar" tarzında. kaş yapayim derken göz çıkarmak tam olarak bu. o yüzden sussun. zaten hastalıktan sonra duygularının da kontolünün de yerinde olmadığını düşünüyorum. haklı mı kendince haklı. bırakmalı mı, zaten bırakıyor. benim için konu kapanmıştır. hem kendi sağlığı hem takımın geleceği için biraz geç kalınmış ama görev süresini de hakkıyla bitirerek gitmesi yakışıyordu, yapıyor da.
iyi hatırlayacağım mustafa cengiz'i. buralara kadar gelindiyse katkısı çoktur. başka biri olsa terim ile yolları ayırabilirdi. daha yapıcı ucundan köşesinden olumlu yakaladığı detaylar olduğu için ara bozulmadı. aslında bozuldu da tolere edebildiler içeride. o buzulan zamanda dağıldık bizde tam olarak. iyisi kötüsü geçti gitti işte dönemi. çok tartısılacak bir konu olmadığını düşünüyorum.

Zaten ona konusmak demek dogru olmaz Danyal allasen. Benim soyledigim rakibe karsi, ufak bir kalkan ol takimina ve hatta rakip takima. Bu acidan diyorsan "konusmasin daha iyi" katiliyorum. Benim ki zaten igneleme, bak adam konusuyor bjk lehine "kendince" cikip iki laf et diye. Ben maalesef iyi hatirlamayacagim. Ekonomi odakli yonetim salt tek basina islemez futbol endustrisinde. Oyuncu sattin mi dogru duzgun ? ya da yaptigin anlasmalar ne kadar performans odakli bunlara cevaplar genelde koca bir eksi. UEFA'dan ceza almadik, o konuda lafim yok ama onu da yap diye geldiniz o mevkilere. Ama asil yapmasi gereken geri kalan hersey de bence basarisiz oldu.

Terim konusunda ise; bence gonderecek yuregi olmadigi icin yapamadi bunu. Yapici oldugunu da dusunmuyorum. Ben hayatimda bir baskanin bu kadar oyuncu "kovdugu/gonderdigi" baska bir yonetim hatirlamiyorum (sene sonu toplu gondermeler degil bu, kriz olusmasi vs kastediyorum). Ikisi de takimda oyle ya da boyle iyi is yapmis isimler ustelik (Belhanda'yi begenmeyen bir taraftarim bu arada). Biri selam vermemis digeri de haddini astigi icin "dogru sebeble ama yanlis zamanda" gonderildiler. Gomis'in satis sartlari inanilmaz komik zaten. Neyse konu baskan degil benim sitemim iki cift laf etmesinin ne kadar onemli oldugu ile alakali. Bunun hala israrla arkasindayim, kalkan olmali su son donemecte futbolculara, sene ortasini geceli aylar oldu zaten.

Son yazdigina edit: kimse cok konusun demedi, dolu konussun istiyorum ben kendi adima. Seks partiler, oyuncunun serefi degil, MHK, yenilen haklarimiz, stada alinan rakip taraftarlar ve son hafta bjk tarafindan yapilan bize ve Malatya'ya karsi yapilan haddini asan aciklamalar. Durup dururken oyuncularimiz elestirmesi onun ayibi.

Zaten ona konusmak demek dogru olmaz Danyal allasen. Benim soyledigim rakibe karsi, ufak bir kalkan ol takimina ve hatta rakip takima. Bu acidan diyorsan "konusmasin daha iyi" katiliyorum. Benim ki zaten igneleme, bak adam konusuyor bjk lehine "kendince" cikip iki laf diye. Ben maalesef iyi hatirlamayacagim. Ekonomi odakli yonetim salt tek basina islemez futbol endustrisinde. Oyuncu sattin mi dogru duzgun ? ya da yaptigin anlasmalar ne kadar performans odakli bunlara cevaplar genelde koca bir eksi. Ceza almadik, o konuda lafim yok ama onu da yap diye geldi oralara. Ama asil yapmasi gereken geri kalan hersey de bence basarisiz oldu.

Teim konusunda ise; bence gonderecek yuregi olmadigi icin yapamadi bunu. Yapici oldugunu da dusunmuyorum. Ben hayatimda bir baskanin bu kadar oyuncu "kovdugu/gonderdigi" baska bir yonetim hatirlamiyorum. Ikisi de takimda oyle ya da boyle iyi is yapmis isimler ustelik (Belhanda'yi begenmeyen bir taraftarim bu arada). Biri selam vermemis digeri de haddini astigi icin "dogru sebeble ama yanlis zamanda" gonderildiler. Gomis'in satis sartlari inanilmaz komik zaten. Neyse konu baskan degil benim sitemim iki cift laf etmesinin ne kadar onemli oldugu ile alakali. Bunun hala israrla arkasindayim, kalkan olmali su son donemecte futbolculara, sene ortasini geceli aylar oldu zaten.
transfer yapamaması, gomis i 300bin avro vermemek için göndermesi, arkasından 20 hafta forvet alamaması, ardından diagne kazığını sokması, taraftarın gazıyla falcao sakatını getirmesi, menajerlere para kaçırmamak için oyuncularla ilişki kuramaması eksileri doğru.
bizi isteyen topçu gelir dönemimiz için yeterli bir transfer cümlesi değil. 90 larda olurdu. şimdi dönen paralar inanılmaz yemez. muriqi elden gitti, irfan elden gitti. muriqi iyi fiyata satıldı menajer aracılığıyla. fb güzel kaar yaptı bu transferde. aynısı irfan için de geçerli. sağlıklı bir sezon geçirirse avrupaya gider irfan.
ha sattığı oyuncuların fiyatlarının gerçeği yansıtmadığını da düşünüyorum bu arada. kesin fiyat şişirip farkı cepten koydu kasaya.

transfer yapamaması, gomis i 300bin avro vermemek için göndermesi, arkasından 20 hafta forvet alamaması, ardından diagne kazığını sokması, taraftarın gazıyla falcao sakatını getirmesi, menajerlere para kaçırmamak için oyuncularla ilişki kuramaması eksileri doğru.
bizi isteyen topçu gelir dönemimiz için yeterli bir transfer cümlesi değil. 90 larda olurdu. şimdi dönen paralar inanılmaz yemez. muriqi elden gitti, irfan elden gitti. muriqi iyi fiyata satıldı menajer aracılığıyla. fb güzel kaar yaptı bu transferde. aynısı irfan için de geçerli. sağlıklı bir sezon geçirirse avrupaya gider irfan.
ha sattığı oyuncuların fiyatlarının gerçeği yansıtmadığını da düşünüyorum bu arada. kesin fiyat şişirip farkı cepten koydu kasaya.

Aynen oyle aynen. Abi 90'lar degil bu, tehditle burnu havada triplerle is yurumuyor. Bu adam iyi niyetli ancak bence vasif olarak Galatasaray Baskan'ligina uygun degil. Cok Mulkiyeli bu cok belli yani. "Oyuncu ilk bizi ister, istemezse zaten kasmayiz" gibisinden aciklama yapmisti. Bunu duyan Irfan falan (lafin gelisi Irfan) gicikligina bile gider fenere. Abi yine soyle ama sukunetle, camia'dan bahset dolayla, espriyle yaklas, bazi gerekceler sun falan. Transfer konusunda zaten rezalet, UEFA'dan ceza almadik ama bir dunya da zarar gorduk iste olmayan yapilamayan transferler sebebiyle sonra gidip sacma sapan transferler yaptilar. Neyse, konu dagiliyor, durum su, sahipsiz bir camiayiz Dursun dahil o gunden bugune. Umarim iyi bir yonetim secilir artik ve buna bir son verir.

Üst Alt