#7 Aydın Yılmaz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Aydın geçen sezonun 2. yarısından itibaren oynadığı her maçta çok iyi oynadı. Çıkarın şu at gözlüklerini.

Her maç mı? Bırakın Allah aşkına. Yine başlamışsınız bi maçta futbolcuyu göklere çıkarmayı. Aydın devamlılığı olan bir futbolcu değil. Bunu herkes biliyor. Zaten öyle olsaydı şu an belki de Avrupa'da olurdu.

Her maç mı? Bırakın Allah aşkına. Yine başlamışsınız bi maçta futbolcuyu göklere çıkarmayı. Aydın devamlılığı olan bir futbolcu değil. Bunu herkes biliyor. Zaten öyle olsaydı şu an belki de Avrupa'da olurdu.

Devamlılığı olmayan bir futbolcu "idi". ama 1 senedir gayet istikrarlı. Bunu göremiyorsan yapacak bir şey yok.

Tamam beyler Aydın süper. Ben körmüşüm. Herif her oynadığında gol atıyor, asist yapıyor da ben görmemişim. Kusura bakmayın.

Adam lig sonuncusu Elazığa karşı biraz kıpırdandı hemen Messi yaptılar gözünü sevdiklerim.

Yine yazamadı bi gol,Allahtan pahalıya patlamadı,Amrabat'la performansını karşılaştırırsak bu maç için kral muhabbeti yapılması normal,Amrabat'la falan karşılaştırmayın mümkünse.

Bu topicdeki tüm mesajları okursan eğer Aydın'a ayrı bir sempatim olduğunu anlarsın. Kolay futbolcu beğendiğim falan yok bu çocuk oynadığı her maçta tehlikeli atakları başlatıyor bir şekilde. ağzıyla kuşmu tutması gerek.

Hayir, gercek kanat oyuncusu gibi oynamasi gerek. Bende bu mac'tan sonra elestirmem. Ama senin gibi abartan birini anlamak güc. Yok gecen sezon 2. yari dan beri cok iyi oynamis vsvs.

Aydin olsun, Amrabat olsun, Avrupa da ilk 18'e giremezler, bizdeki yorumlara bak sen. Neyse devam edin. Anlamsiz tartisma, ayri sempatin varmis. Zaten basari icin sempati önemlidir. Tolerans da cok önemlidir.

Adam her topu aldığında takıma tempo kazandırdı Amrabat gibi topu 2 metre sürmek için 150 kere dürtmedi,Emre Çolak gibi ekseni etrafında 50 tur atmadı.Elimizde daha iyisini yapacak kanat oyuncusu olmadığına göre 'Aydın kim yeaaa' 'topçu mu yeaa' gibi yorumlar yapmanın bi manası yok.

Playoff'da ilk 11'e girmesi şampiyonluğumuzu tehlikeye atmıştı. Aslında bugün fena değildi o kadar. Enazından Amrabat'tan iyi ama as futbolcu olamaz.

vitaminsiz ve yeteneksiz atsa asisti olacaktı aydının :D

saka bi yana emre cok yetenekli top ayagına inanılmaz derecede yakısıyor. sadece kafasını gelistirmesi lazım, oyun felsefesini falan. ft basındayken nasıl basaramadı bunu, burasıda dusundurucu. cunku gecen seneki sampiyonlukta ortasahadaki top hakimiyetinde ve pas trafiginde en az engin kadar onemliydi.

saka bi yana emre cok yetenekli top ayagına inanılmaz derecede yakısıyor. sadece kafasını gelistirmesi lazım.
Tek eksiği gerçek yerinde oynamaması ve diken üstünde şans verilmesi. Kafa problemi olsa doğru yerde durup kendini 2 tane %100 gol pozisyonuna sokamazdı. Kafa problemi olan çok futbolcu gördüm daha nerede duracağını bilmeyen zaman ayarı iyi olmayan.

Tek eksiği gerçek yerinde oynamaması ve diken üstünde şans verilmesi. Kafa problemi olsa doğru yerde durup kendini 2 tane %100 gol pozisyonuna sokamazdı. Kafa problemi olan çok futbolcu gördüm daha nerede duracağını bilmeyen zaman ayarı iyi olmayan.

ee o zaman sana sunu deyim, mevkisinde oynadı ve o pozisyonlara girdi ve kacırdı bahanen ne olurdu?

benim kafa dedigim sey mental, yani oyun anlayısını degistirmesi gerekiyor dedim. yer tutması falan beni ilgilendirmiyor cunku onları biliyor zaten adam. Yani surekli dikine oynama verkaclara girme hızını artırma, daha iyi servis yapabilme; sonucta abisi selcuk var bundan cok sey kapabilir. ortalarını gelistirebilir sut calısabilir, penaltı calısabilir vs. kafa dedigim bu

pozisyonlari yaratan ve topu emrenin ayagina atan da aydin salih isadick

Üst Alt