#7 Garry Rodrigues - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DdBJ453WAAAdC3H

Tudor'u bir kez daha anıyorum. Bu adamı bize kazandıran Riki beye de teşekkürlerimi iletmek isterim

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saygıdeğer insan Riekerink'i ben de çok sever ve takdir ederim lakin bu transferdeki pay Nazifoğlu, Özbek tayfasına ait.
Bizim scout ekibi söylemiştir Riki beyde alınsın demiştir. Nazifoğlu ve Dursun'un zerre katkısı yoktur.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük maliyetler ve umutlarla gelen geleceğin ronaldosu diye lanse edilen brumadan eksiği olmadığı gibi onun üzerinde performans gösteren sessiz sedasız yükselen hızına özgüven ekleyince insanlıktan çıkan...
diye uzatmıyorum 25 milyon € abi işte

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erman Toroğlu: Garry Rodrigues'in ligde yatırıp kaldıramayacağı oyuncu yok. Bence en iyi kanat oyuncusu o. Giderse yeri zor dolar. Her şey kalite değil. Kalitenin kralı geliyor takıma uymuyor.

Rodrigez, brumanin olmayı hayal ettiği topcudur. Söylemekten korkmaya gerek yok, kendisi brumadan 3 gömlek daha iyi topçu.

Sezon başı takımdan ayrıldı deseler hiçbirimiz keşke kalsaydı demezdik belki de şimdi 20 milyona gitti desek çoğumuz ucuz gitti diyeceğiz ...Kendini ciddi anlamda geliştirdi hücumda bu sene Gomisle beraber inanılmaz işler yaptı...

Her zaman dedim tartışmasız bu senenin en iyi kanat oyuncusu.Aklınıda eskiye göre çok daha iyi kullanıyor.Zaten dünyanın en çevik ve süratli oyuncularından biri.İngilterede bu tarz adamların fiyatı net 30 milyon eurodan başlar.Gidecekse bu fiyattan aşağısı kabul edilmemeli.

Fiyat min peşin 25 m euro konulmalı. Öyle bir teklif olmazsa takımda kalsın. Seneye daha iyi olur. CL performansıda iyi olursa bu sefer 30 mye direk gider

bizde büyük takimlarin imkanlari cokta az degil ama gel görki ffp sacmaligi var. sanki orda zengin is adamlari yok kulüplerin basinda.
bastan sonuna kadar sacma bi durum.
buda ancak böyle ligdeki takimlarin isine geliyor.
ffp mis, o icinde olan fairplay sözünü birdaha düsünüp degistirsinler bence.

Bizdeki büyük takımların imkanları Premier League sonuncusunda yok. O iş de sadece zengin iş adamları değil. Yayın hakları olarak adamları dünyanın büyük liglerinin şampiyonlarından bile fazla olabiliyor.

Yine yaninmadim. Paok'daykende bir kackere denk gelip izlemistim. Bir potansiyeli oldugunu adim gibi biliyordum. Kotu oynadigi mac sayilirdir.

Adam adam adamin dibi Garry Rodrigues.

Garry Rodrigues, Yeni Malatyaspor maçında attığı 16 dikine sprint ile kendi rekorunu kırdı. 7 ikili mücadele kazanan oyuncu 2 asist yaptı.

DdBUjbuWsAESqHL

Üst Alt