#7 Garry Rodrigues - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
13-15 gibi rakamlara gidecekse kesinlikle kalsın yerine alacağımız ne oynayacağını bilmediğimiz adama vereceğimiz paraları düşünürsek pek de mantıklı değil satılması ...

2 hafta once "10m veriyolarsa sukredelim" diyen ulemalar nerede?

Yazin 25m gibi bir bedele elden cikarabiliriz, aksi takdirde bizimle 1 yil daha kalir ve 33m'ye satariz

FFP'den dolayı sattığın kadar al mevzusu olursa mecburen satılmak zorunda yoksa ne eksiklikleri giderebiliriz ne de kadro derinliğini arttırabiliriz. Lakin 20 milyon avrodan aşağı satılmaması gerekiyor. İnanılmaz bir gelişim gösterdi herif hiç beklemiyordum. Şampiyonluğun baş mimarlarından olacak inşallah. Helal olsun diyelim.

FFP'den herhangi bir kısıt gelmezse eğer astronomik bir teklif olmadığı sürece satılmamalı. Gelecek sezon CL oynamalı.
Ereni 8-9'a satarız Ahmet'i 5-6'ya göndeririz bunu iki kurnaz beşiktaş ve fenere sormak lazım yıllardan beri bunu yaptılar biraz da biz yaparız :D

DdBJ453WAAAdC3H
Bu herif bir gün bize geri dönecek !

Bruma: daha esnekti bu yuzden daha rahat adam geviyordu ayrica ice kat etme konusunda 1 tik daha iyi

Garry : daha hizli. Sifira inip asist yapabiliyor paslari sutlari bariz daha iyi

Garry daha olmus topcu al direk oynat hesabi ama brumanin da yasi genc ve gelisime acik..

gecen yilki bruma da cok iyi oynamisti takimin geneli basarisiz oldugu icin kaynadi performansi.. biri sagda biri solda efsane olurmus bu sene Terim hocamla birlikte

transfer haberleri çıkınca düşüyor performansı geçen başkan 15 m lik teklif var dedi dağıldı gitti o aralar , satmıyorsak yeni kontrat yapalım aynı ücretten 35 m opsiyon koy geç.

Ben de oyle dusunuyordum oyle degil ama. Her hafta haber cikiyor "su kulup izleyecek, su kadar para veriyorlar" diye. Cocuk simdiye kadar sahip oldugumuz en iyi profesyonellerden.

Bence kontrat falan yenilemeyelim. Zaten 2021'e kadar. Az para verdigimiz icin bu kadar talep var ayrica. Mesela Feghouli boyle oynasa talibi bu kadar olmaz.

Ben de oyle dusunuyordum oyle degil ama. Her hafta haber cikiyor "su kulup izleyecek, su kadar para veriyorlar" diye. Cocuk simdiye kadar sahip oldugumuz en iyi profesyonellerden.

Bence kontrat falan yenilemeyelim. Zaten 2021'e kadar. Az para verdigimiz icin bu kadar talep var ayrica. Mesela Feghouli boyle oynasa talibi bu kadar olmaz.

evet maaş önemli ayrıntı , zam yapmadan yeniliyelim bence sonra bruma ve ndiayedeki gibi ilk teklifte satılır

Üst Alt