#7 Garry Rodrigues - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu adam ile alakalı yapılacak en dogru tespit, fiziksel gelişimi ve son vuruş çalışmasıdır. 2016-17, 17-18 ve 18-19 sezonlarındaki görüntülerine bakın vücut yapısı giderek gelişiyor. garry ilk geldiginde cılız ama cok hızlı bir oyuncuydu, hem oyun zekası yetersiz, hem de hızını kontrol edemiyordu. vücut yapmaya basladıkça hızından biraz ödün verdi ama bu onun hızını kontrol edebilmesini sağladı. çok hızlı futbolcular çoğu zaman yanlış karar verir, final anlarında hata yaparlar. bir futbolcu nasıl gelişeceğini çok iyi ayarlamalı. garry'nin ilk dönemindeki hızı 1 adım geriledi ama futbolu 10 adım ilerledi, eski savruk oyuncu dengelendi. son vuruş da çalışınca acayip bir silah haline dönüştü. cl'de 2-3 tane daha çakarsa son sezonu olur bizimle.

Ajax ve Inter'in eski yildiz futbolcusu Andy van der Meyde youtube vloggenda Garry Rodgrigeus ile yaptigi röportaj Türkce alt yazilidir.

10 Ocak 2017 Salı
Profesyonel futbolcu Garry Mendes Rodrigues ve Kulübü PAOK FC ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 3.500.000 EUR tutarında bonservis bedeli ödenecektir. Ayrıca, oyuncunun bir sonraki transferinden elde edilecek gelirin %20'si de PAOK FC kulübüne ödenecektir. Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 4,5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.
2016-2017 sezonu için net 675.000 EUR sabit transfer ücreti 2017-2018 sezonu için net 1.350.000 EUR sabit transfer ücreti 2018-2019 sezonu için net 1.350.000 EUR sabit transfer ücreti 2019-2020 sezonu için net 1.350.000 EUR sabit transfer ücreti 2020-2021 sezonu için net 1.350.000 EUR sabit transfer ücreti
15 Şubat 2017 Çarşamba
Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü için, Şirketimiz ile Igor Tudor arasında 2016-2017 sezonu kalan bölümü ve 2017-2018 sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır:
2016-2017 sezonu için net 400.000 Euro
2017-2018 sezonu için net 1.000.000 Euro

Şaka mısınız yav?

Garry Rodrigues:"Fatih Terim Galatasaray'a geldiğinde beni aldı ve bana çok güvendi. Bana, "Anahtar oyuncum olacaksın." dedi ve bu beni çok gururlandırdı, çok mutlu etti."

Garry Rodrigues: "Fatih Terim benimle özel olarak her gün çalışıyor, her gün konuşuyoruz. Fatih Terim, her geçen gün beni daha iyi bir insan ve daha iyi bir oyuncu yapıyor. Onunla çalıştığım için çok gururluyum."

Bizdeyken kendisini bu kadar geliştiren oyuncu hatırlamıyorum. İlk geldiğinde iyi bir rotasyon oyuncusu olacak gözüyle bakılan adam şu anda takımın en gözde ismi. Üstelik yaşı da 27-28'ken başardı bunu.

Yaşı 22-23 olsa şu an minimum 25-30'a satardık diye düşünürdüm ama maksimum 15 verirler. Bu yüzden satmamak daha makul.

Riekerink döneminde gelmişti ahbap.Ayrıca Tudor her kritik maçta kendisini yedek bırakıyordu.Terim gelmese bu seviyeye çıkamayacaktı muhtemelen.

biliyorum yaw riekerink zamaninda geldigini
neden herkes 1 sene onceki seyi hatirlatmak icin yaris halinde
paoka da IT zamaninda gelmis
tudor sayesinde demem -muhtemelen- tudorun paoktaki maclarini takip eden bir kulup sorumlusunun (utkucan olsa gerek zira konya macini muteakip cok sukur fln demisti) garyi gorerek kulubumuze kazandirilmasinda on ayak etmis oldugudur

maçın özetini rus spikerden izlerken çok gururlandırdı

spikerin top kendisindeyken ismini o çaresiz ses tonuyla tekrarlaması falan

ronaldo ronaldo ronaldo diyen italyan spikerinki gibiydi adeta

Üst Alt