#7 Garry Rodrigues - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün sahada bir olay fark ettim bilmiyorum size de öyle geldi mi ? Garry Rodrigues özellikle Onyekuru oynadığı zamanlar bencilleşiyor

Bunun aynısı Bruma 'da olmuştu 16/17 sezonunun ilk yarısında yardıran Bruma devre arasında Rodrigues gelince bencilleşip bu takımın en iyi oyuncusu benim modlarına girmişti. Şimdi aynısını Rodrigues 'de görüyorum. Hani kendisini ispat etmeye mi çalışıyor yoksa iyi bir transfer yapabilmek için kendisini ön plana mı atmaya çalışıyor onu bilemem

Ne bileyim eskiden sürekli defans arkasına koşular yapardı bekini kovalar defansa çok yardım ederdi şimdi biraz daha top ayağıma gelsin de öyle oynayım moduna geçti. Mesela önceden topu aldığı zaman direk sıfıra inip arkadaşlarını gol pozisyonuna sokmaya çalışırdı şimdi ayağına gelen her topu sağına çekip şut çekmeye çalışıyor

Hani gerçekten bir değişme var Rodrigues 'te bu sene belkide Galatasaray 'dan başka takımlarda oynamak gibi bir hayali vardır bunun için kendisini göstermeye çalışıyordur onu bilemem ama Galatasaray bu hareketleri yapabileceği bir takım değil

Dün penaltıyı gol yapıp yapamaması ile kesinlikle alakası yok söylediklerimin o pozisyon gol olsaydı da aynılarını söyleyecektim ama benim bildiğim Garry Rodrigues kesinlikle takımın penaltıcısından topu alıp da ben kullanacağım diye zorlatmazdı

Rodrigues bu ligin en iyi oyuncularından kesinlikle hatta belki de en etkilisi inşallah Bruma gibi bencilleşmeye başlayıp onu da kaybetmeyiz ...

Hoca kulağını çeker düzelir. Garry karakter olarak arıza çıkaracak bi tip değil. Dün kötü günündeydi sadece yapacak bir şey yok

ulan iyi ki standartın var, belli seviye altında oynamıyon dedik dün rezilleri oynadın. kaçırdığın penaltı gamsızlığı da cabası. çocuk kandırıyon sanki ters köşeye bakıp diğer köşeye vurarak. süper kupa ve bu maçta birebir aynı vurusu yapman tuhaf.

Dün sahada bir olay fark ettim bilmiyorum size de öyle geldi mi ? Garry Rodrigues özellikle Onyekuru oynadığı zamanlar bencilleşiyor

Bunun aynısı Bruma 'da olmuştu 16/17 sezonunun ilk yarısında yardıran Bruma devre arasında Rodrigues gelince bencilleşip bu takımın en iyi oyuncusu benim modlarına girmişti. Şimdi aynısını Rodrigues 'de görüyorum. Hani kendisini ispat etmeye mi çalışıyor yoksa iyi bir transfer yapabilmek için kendisini ön plana mı atmaya çalışıyor onu bilemem

Ne bileyim eskiden sürekli defans arkasına koşular yapardı bekini kovalar defansa çok yardım ederdi şimdi biraz daha top ayağıma gelsin de öyle oynayım moduna geçti. Mesela önceden topu aldığı zaman direk sıfıra inip arkadaşlarını gol pozisyonuna sokmaya çalışırdı şimdi ayağına gelen her topu sağına çekip şut çekmeye çalışıyor

Hani gerçekten bir değişme var Rodrigues 'te bu sene belkide Galatasaray 'dan başka takımlarda oynamak gibi bir hayali vardır bunun için kendisini göstermeye çalışıyordur onu bilemem ama Galatasaray bu hareketleri yapabileceği bir takım değil

Dün penaltıyı gol yapıp yapamaması ile kesinlikle alakası yok söylediklerimin o pozisyon gol olsaydı da aynılarını söyleyecektim ama benim bildiğim Garry Rodrigues kesinlikle takımın penaltıcısından topu alıp da ben kullanacağım diye zorlatmazdı

Rodrigues bu ligin en iyi oyuncularından kesinlikle hatta belki de en etkilisi inşallah Bruma gibi bencilleşmeye başlayıp onu da kaybetmeyiz ...

Yazdiklarin dogru olabilir eger doğruysa bunun cozumu belli. Terim cekecek kenari konusacak

Terim e burasi ciftlik mi oyle elinden alip atmalar filan deniyor

Tamam diyelim adam heves etmis iken terim mudahale etti sinana attirdi

Rodrigues de hafta ici gitti odasina , mr terim eyvallah penaltida topu benden aldin , o zaman porto macinda uzun toplara sinan kossun saygilar dese ? Al sana kaos

Diyemez onu dediginizi duyar gibiyim . Ama emin olun takim iclerinde hersey ama hersey konusulur o ortamda

Peki terim cezayi kesip rodrigues i kadro disi birakabilir mi ? Isler kotu giderse sizce ipe cekilmez mi ?

O yuzden oyuncu ile dalasamazsin . Gitmesi garanti adamla belki ama yeni sozlesmesine zam yaptigin adamla mucadele edemezsin

Bencil tamam bende çok kızdım ama elimizde ki tek golcü devre arasına kadar.

Bunun ayağına bakıyoruz beyler.
Eren bilmem mugdat gerekli golleri atamaz yahu. Bir bu var işte.

Gomisi satıp yerine adam almayanlar kulüp hainidir.

Bu adamın daha çok kredisi var, eleştirinin dozunu abartmamak lazım. Bir maç verdiyse 10 maç aldı son dönemde. Ama şımarmadan o mütevazi ve egodan uzak oyununu kaybetmemesi lazım. Ben starım derse geriye gider.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Akhisar kalecisine kupa maçında da attığı penaltının birebir aynısını aynı şiddette aynı bölgeye atmış demin videosunu gördüm.

Kalecinin aklında kalmış demek attığı köşe.

sent via GSC

Üst Alt