#7 Garry Rodrigues - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan garry şu maçı ilk yarıdan kopartacaktik 2 tane yüzde yüz golü kaçırdın ama işte kredinin çok fazla sana laf edemiyorum

Abi bu dengesizliği yüzünden para da kazanamıcaz bundan sonra çuvallamaya başlayıp öyle gidecek oyuncu havası seziyorum tam bundan. Çok keskin geçişleri var haftalar arasında bu yönü yüzünden elit bir takım almaz gibi hiç.

Penaltıyı penaltıcıdan almasını doğru bulmuyorum.

Fatih hoca Sinan'ı belirlemiş, o sahada olmasaydı elimizde Alanyaspor'un penaltıcısı Emre Akbaba vardı.

Mesela Selçuk İnan şampiyonlar ligi maçında Henry'ye vermedi atışı, bu yüzden onu eleştirenler olmuştu Twitter'da. Halbuki Henry kaçırsa o kaçırdığın bir gol beş maç sonra belki gruptan çıkmana engel olacaktı ikili averaj yüzünden. Futbol bu.

Sinan da vermemeliydi atışı. Umuyorum bu üç puanı aramayız.

penaltidan fazla emrenin pasini öldrümesi kriz gecirti.
arkadas adam adlda at diyor o top sagina cekecek.
üstü düzey oyuncu olmak istiyorsan sol ayaginlada yapistirmasini bilecen.

yinede kizmiyorum sorumluluk almak istiyor ama abartmamali, net daha iyi penalticilar varken onalara birakmali isi.
örnegin her yerden sut da atmamali cl macinda cikmadan bi sut atti tamam kalenin önünde bostu ama pas atasa emre bombos bekliyordu.
bunlari daha iyi yapmali.
az beyini calistirda üst düzey olacak.

Oyuncu degisikligi hakki varsa ve penalti olmussa ve bu kadar sayida penalti kacmis ise

Bir oyuncu degisikligi hakki sirf golu garantiye almak icin selcuk icin kullanilabilir

Bunu ciddi ciddi dusunmeye basladim cunku futbolda gole cevrilmesi en olasi duran topu 4/5 oraninda kacirdik son 6 ayda , bu kabul edilemez

Yorgun bir orta sahayi cikar selcuk u al , atsin penaltiyi ve maca devam etsin

Bazen korner filan olunca nasil taktik geregi 1 pozisyon bekletiyorsun oyuncu degisikligini , penaltinin gole cevrilmesi kadar onemli bir mevzuda da yapabilirsin , kimse de ayiplamaz

Bu sezon nasıl neredeyse tüm maçı kazandırdıysa bu maçı kaybettirdi. Bütün maç etkisiz oynamasının yanında penaltıyı kullanması tam olarak faciaydı.

O penaltı gol olsa muhtemelen rahat bir galibiyetle ayrılacaktık.

Üst Alt