#7 Garry Rodrigues - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Abi kotu oynayan kesik yemiyor
Sicana kadar yada sakatlanana kadar oynuyor
Garryi oynatacagina son macta fegi oynat
Ne bileyim yunusu fln oynat mugdata sans ver
mariano ile linnes kanadi yap
Farkli seyler denensin istiyorum reyis.

Kotu oynayanin kesik yememesi,surekli oynamasi sakatlik ve cezalilarin olmasindan kaynakli.

Garry'nin son macta oynamasi normal cunku cezali olanlarin mac eksigini kapatmasi gerekiyordu.Yalniz Feghouli'yi sakatliktan yeni cikan Fernando'nun yerine oynatmasi lazimdi.Mariano Linnes kanadini Malatya deplasmaninda denemisti tanlis degilsem.Yunus'a hak ettigi sansi vermiyor buna katiliyorum.

Bu adamı kenar-forvet oynatırsan olmaz.City-Liverpool tarzı takımlardaki kenar oyuncularında olan oyun zekası-topsuz alan kabiliyeti-pas zihniyeti 0 çünkü. Son vuruşları da çok kaliteli değil. Sıradan kanat görevi verirsin, çizgiye gider içeri keser ; hızıyla rakip ekarte eder geniş alanda.Maksimum fayda bu şekilde alınır.
Tabii bunun içinde bitiriciliği(6 pas & penaltı noktası gibi havadan ve yerden) yüksek forvet lazım.

Hee bu adam forvet alsak da eskisi gibi olmayabilir, o zammı yapmayacaktık durduk yere.Sonuçta kapımızda kul köle olmuyordu takımlar Garry için.
İlk gelen fırsat hamlesinde ederini bulunca satılmalı. Belçika-Fransa 2. liginden benzer tarzda kanat oyuncuları bulunabilir.

Açıkcası Gomisin olmaması tabi ki önemli bir etken ama sorun sadece bundan kaynaklanmıyor.

Kabul etmek lazım ki bu adam geçen sezon kendini aştı resmen ve kapasitesinin üstünde bir performans sergiledi.

Müzik sektöründe tek şarkı ile ün kazanıp sonra da ortadan kaybolanlara one hit wonder derler ya işte Garry de böyle birşey. Bunu tahmin ediyordum geçen sene ve bu yüzden burada 30 Milyonlar 40 Milyonlar havada uçuşurken 10 falan çıkarsa anında bir saniye bile düşünmeden satalım diyordum.

Bizimkiler bir de gitti durduk yere adama zam yaptı ve götünün iyice kalkmasına vesile oldular, yemin ediyorum böyle saçmasapan işlerle uğraşan bu kadar gerizekalı başka bir kulüp yoktur dünya da.

En çok da CL de 1-2 maç iyi oynasın 40 Milyona satarız diyenlere gülüyorum şu an.

sent via GSC

Form düsüklügünün sebebi fiziksel olarak kötü durumda olmasi bana göre,yani yeni sözlesme ile alakasi yok.

Futbol oynayanlar az cok bilir,fizik olarak iyi durumda degilsen sahada istediklerini yapamazsin,maci kafanda oynarsin rakibin sagindan atip solundan gecmek istersin ama fizigin el vermez ve istediklerini gerceklestiremezsin

Sadece Rodrigues’te degil ne yazik ki takimin genelinde fiziksel sorunlar var,gecen sezonun yildizlarindan biri olan fernando’nun veya mariano’nun da fizik olarak ne durumda olduklari ortada

Umarim devre arasinda dogru bir calisma ile bu durumu toparlariz

Bence forvetsizlik değil bu adamın sıkıntısı ne yani içerde ki Moskova maçında muazzam oynadı o maç önünde Lewandowski oynuyordu da ben mi görmedim ? aynı şekilde 2 gol attığı Kasımpaşa maçında forvetimiz Eren değil miydi ? o maç gayette iyi oynadı

Tamam önemli bir etken adamın önünde Gomis ayarında iyi bir forvet olmaması ama bu kadar kötü duruma düşmesini direk "forvet yokta o yüzden" diye kestirip atmak bana saçma geliyor ...

Her şey forvet transferine bağlı o zaman forvet gelmeden maça filan çıkmayalım anasını satayım ...

Geçen yılki performansının kariyer zirvesi olduğunu ve satılması gerektiğini çokça belirtmiş idim lakin bu sezona kötü başlamadı, Kasımpaşa ve Loko maçlarında oldukça iyi oynadı mesela Loko maçında Badou da muazzam oynamıştı. Bence başka sorunlar var.

Adama bu sezonu iyi bitir sana zam yapacak diyecektin. Hirsli oynardi ve Fenere karsi belki kendini kontrol edip ceza yemezdi. Iyi sezon gecirdikten sonra Albayrak cikip, maddi durumumuzu görüyorsun Gerricum sana fazla para veremeyüz kendini yeni takim bul deyip +10 milyona satardik.

Arkadaşlar her kötü oynayanın gönderelim diyorsunuz. Bakın Fernando da Ndiaye de Mariano da Garry de kötü oyuncular değil. Daha geçen sene takır takır oynayan adamlar bunlar. Sorun bütün takımda. Takım fizik olarak bitik. Yaz boyu sezon içi kamera önünde yapılacak şovların provasından antrenmana zaman kalmamış anlaşılan. Ayrıca takımın doğru düzgün oyun planı yok. Tamamen rastgele oynanıyor. Azıcık kafa yorulan Porto maçında kaybetsek bile ortada plan olduğu görünüyordu hatırlayın.

Bu kadar kötü şeyin arasında tek tek herkes kötü görünür.

Bir de Fenerbahçe maçının hemen ardından abartılı şekilde ortaya atılan mağduriyet rolü oyuncuları rahatlattı. Çünkü camia öyle bir psikolojiye sokuldu ki ne yaparsa yapsın oyuncular suç başkasında olacak.

Profesyonellik düzeyi eksik bir kadroyuz ve Garry de bu konuda başı çekenlerden.

Geldi 2017 de böyle oynadı. Tudor dönemi fiziksel açıdan iyi ama bitirici kararlarda batıran biri iken 2018 yılında büyük çıkış yaptı.

Bu sene o seviyede olmayacağını tahmin etmek zor değil, zira kariyerinde istikrar olmayan biri.

Aslına bakarsan aynı sorun

Mariano
Feghouli
Belhanda
Ndiaye

Gibi isimlerde de var. Hiç bir takımda üst üste çok iyi sezonlar geçirmemişler.

Mevzu kötü idman da olabilir. Ama o zaman Linnes, Ozan, Serdar, Nagatomo gibi isimler nasıl diri olabiliyor gayet.

Bireysel açıdan da bakmak lazım.
Tudor kadar iyi çalışılmamış bu çok bariz. Ama bu kadar düşecek kadar da değil bence.

Üst Alt