#7 Henry Onyekuru - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İstediği kadar kaçırsın aslanım şu adam takıma girdikten sonraki oyun kalitemizi görmemek için kör olmak lazım.. Sağda bir Nwakaememiz olsa rakipler maça çıkmazdı muhtemelen

Sivas-Alanya-Trabzon maçlarında bu kadar pozisyonu hiç ederse sıkıntı yaşarız. Kaçırdığı golleri geçtim bugün 2-3 pozisyonda yapamadığı son paslar golden etti. Andone'ye verdiği pasta koşusu ve kontrolü mükemmeldi. Gollerini bekliyoruz artık.

Rakipler ileri açılamiyor. Bildiğin rakip defansi maymuna çeviriyor herif. Geçen sene millet feg güzellemesi yaparken ben şampiyonluğu bu herif koparttı diyordum. Ne kadar haklıymışım meğer. Sezonun ilk yarısı yokluğu o kadar belliydi ki rakip kaleye ulaşana kadar dolgularimizi düşürüyorduk dişimizi sıka sıka. Ayrica Ömer ve serinin defans arkasına attığı her topu bir şekilde kazanıp tehlikeli atağa dönüştürüyor. Ben kendisinin hayranıyım günümüzde fuleli topçu tanımının ete kemiğe bürünmüş hali.

Rakip üzerinde büyük tehdit yine de maç eksigini hala atlatamadi skor olarak daha fazla katkı vermesi gerekli bu son haftalarda bizim icin çok önemli olacak..

Üst Alt