#7 Henry Onyekuru - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bazen kaçırdığı pozisyonlara sövecek gibi oluyorum aklıma Babel geliyor.

Şöyle oluyorum

Hay Onyekuru ayağını... Canın sağolsun adamsın bir sonrakini atarsın.

Geçen sezon gibi form tutunca durdurulmaz olacak.

Formasının arkasına neden Onyekuru değil de Henry yazdırdığını merak ediyorum. Onyekuru daha güzel bence. Bir de adamın sosyal medya hesaplarına bakınca Monaco'da mutsuz olduğu o kadar belli ki doğru düzgün hiç paylaşımı yok. Sanki bizden hiç gitmemiş gibi instagram profilini inceleyince.

Formasının arkasına neden Onyekuru değil de Henry yazdırdığını merak ediyorum. Onyekuru daha güzel bence. Bir de adamın sosyal medya hesaplarına bakınca Monaco'da mutsuz olduğu o kadar belli ki doğru düzgün hiç paylaşımı yok. Sanki bizden hiç gitmemiş gibi instagram profilini inceleyince.
tiherry yüzündendir muhtemelen cogu kez onun plaselerini yapmaya calışıp yapamıyor ve sövüyoruz :-)

Ligin anahtarı bu adam, Seri’yi de takıma kazandırdı savunma arkası koşularıyla, ne yapıp edip bonservisini almalıyız, Lemina’dan daha önemli.

Gecen yila gore takim oyununa katkisi daha yuksek. Artik pas vermeyi dusundugu pozisyonlar daha fazla. Ama halen bir tik daha fazla dusunmeli pas vermeyi. Kadikoy'de 4. dakikadaki pozisyonda Feghouli'ye cikarmaliydi. Bu mactada benzeri oldu. Ilkinde atmadi. Ancak ikincide Andone'ye cikardi.

geçen sezon son tercihleri bu kadar kötü değildi

uzun süredir top oynamadı monacoda. mayıs 2019dan ocak 2020ye kadar 160 dakikacık top oynamış sadece 2 tam maç bile değil. koca 8 ay ve 160 dakika. andone bile sprint atamadı dün 3-4 ay oynamadı sadece.

son tercihlerinin oynadıkça ve güçlendikçe düzeleceğini düşünüyorum şahsen çünkü geçen sezon böyle değildi.

büyük karpuz sahibi feghouli yerine garry , diğer kanatta da kertenkele olsaydı hücumda pek sıkıntımız olmazdı . CL'ye kalırsak yine kiralama ihtimalimiz az da olsa var aksi halde elveda deriz

tenor.gif

büyük karpuz sahibi feghouli yerine garry , diğer kanatta da kertenkele olsaydı hücumda pek sıkıntımız olmazdı . CL'ye kalırsak yine kiralama ihtimalimiz az da olsa var aksi halde elveda deriz
İki kanatta aynı tip oyuncu oynatırsan savunmada zaaf yaşarsın. Feghouli şu an top rakipteyken farklı bir rolde oynuyor. Daha bir iç oyuncusu gibi. Savunma kısmı da son maçlarda oldukça iyi. Onyekuru ise Falcao'yu tamamlayan 2. forvet gibi ona daha yakın oynuyor. Dengeli bir durum var. Oyun akışkanlığını da bu denge sağlıyor.

İki kanatta aynı tip oyuncu oynatırsan savunmada zaaf yaşarsın. Feghouli şu an top rakipteyken farklı bir rolde oynuyor. Daha bir iç oyuncusu gibi. Savunma kısmı da son maçlarda oldukça iyi. Onyekuru ise Falcao'yu tamamlayan 2. forvet gibi ona daha yakın oynuyor. Dengeli bir durum var. Oyun akışkanlığını da bu denge sağlıyor.

Top bizdeyken 433, top rakipteyken 442 gibi bir formasyonla oynuyoruz.

Onye defansa baya yardim ediyor ama. Büyük özellik

Üst Alt