#7 Henry Onyekuru - Sayfa 258 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Almazsak biraz üzülürüm tabi ama çok da sallamam lakin rakip takımlardan birine giderse, sorumlulara ağır söverim. Sırf FB, BJK falan almasın diye bile alınır Onyekuru.

Geçen sezon dünyaları kaçırmasına rağmen 14 maçın 9'unda skora etki etti. Düşük maaş ve cüzi bir bonservis ile hala alınabilir olduğunu düşünüyorum bilmediğimiz bir sakatlık sorunu yoksa.

Alınmasında ısrarcı olunmamasında S.Aziz'i hocanın sildiği konudaki gibi bir şey olabileceği de aklıma geliyor. Annesinin vefatı sonrası parti yapması haberi, ligin son haftalarında sakatlığından bizi yalnız bırakması gibi nedenlerden. Nedense Onye kendine pek bakmıyor diye düşünüyorum. İşin bir diğer boyutu da şu ki Onyekuru'nun performans olarak geliştiği söylenemez, aksine geriliyor. Sağladığı istatistiği vermediği an küfür yiyen ve eleştirilen bir topçuya dönmesi hiç uzak bir tablo değil.

bu herif gününde ve formda olursa ligde tutacak adam yok

yanlış yapıyoruz 3-4 milyon için kaçmaz bu adam. tamam son 2 yıldır formsuzdu hal ve hareketlerini ben de beğenmiyorum bazen ama öyle böyle atıyor adam 15 maçta 4-5 gol 30 maçta 8-9 gol ortalaması yakalıyor genelde

alınmasını ben de isterdim. ama hocaya veya yönetime bu konuda kızmıyorum oyuncu belli ki mental olarak zayıf. galatasaray' ı istemesinin sebebi de tahminime göre tembellikti. bu herif zaten çalışsa çabalasa avrupa'da devam ederdi. ee bunu alınca üzerine de koymayacaksa almanın manası yok.

Futbolcuların geleceğine yatırım yapıyoruz o yüzden Babel kendisine tercih edilmiştir. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Babel Galatasaray'ın geleceğidir.

Üst Alt