#7 Henry Onyekuru - Sayfa 278 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendi oyuncularını olup olmadık her fırsatta eleştirip, rakibin oyuncularını övme modası hiç geçmeyecek sanırım, bir kez daha belli oldu.

Onyekuru alınsaydı bu adamı niye getirdiniz tekrar, elinde Kerem-Yunus var onlardan daha iyi olmayan adama tutup 4M verdiler diye eleştirecek kişilerin şu anda Onyekuru'ya badem gözlü muamelesi yapan kişiler olması ise daha trajikomik tabii.

Neyse, şimdilik bu konuda daha da yazmayacağım. Bazı şeyler hiç değişmiyor çünkü.

Ne acayip bir kulubüz gerçekten şaşırıyorum bazen, bu adam geldiği her sezon kulübe şampiyonluğa katkı sağlamış derbilerde ekstra iyi oynamış ona rağmen tr ligi sanki avrupada ilk 15'de de haberimiz yok Gs taraftarı adamın oyun stilini becerisini düşük bulup beğenmiyor.

Sonra gedson bruma rodrigez gibi rakiplere gidince kızıyorlar oyuncuya, bu adam daha ne yapsın 2 senedir teklif yapıyorlar kabul etmiyor, gs'nin bir telefonunu bekliyor hala almıyoruz 3m-4m€ bonservisi var, şamar oğlanı gibi kiralıyıp kiralıyıp bıraktık ortada, eğer bonservisi alınıp sürekli oynarsa üstüne koyarak performansını artıracağını düşünüyorum, yazık gerçekten keita'dan sonra kanatta en çok beğendiğim oyuncu.

Evet kendisi adanademirspor'la anlaşmış hayırlısı olsun, bakalım burdan alınmaması, kendisi hakkında çöp eskisi gibi değil yazan arkadaşlar mı haklı çıkacak yoksa benim gibi alınmasını isteyenler mi görücez bu sezon yeterki forma şansı bulsun.
Ben şahsım adıma en başında dedim sonradan iyi oynadığını görünce gelip yazmadım bu başlığa...

Onyekuru’yla pas oyunu oynarsan almasak mı dersin. Montella gibi kullanırsan rakibin sağ kanadını bugün yaptığı gibi follofoş eder. Montella bu konuda çok iyi, Yunus’tan aldığı verimi de henüz alamadık, adam geçiyor verkaç yapacağı adamı bir türlü bulamıyor, doğaçlama oynuyor gibiyiz.

Onyekuru’yla pas oyunu oynarsan almasak mı dersin. Montella gibi kullanırsan rakibin sağ kanadını bugün yaptığı gibi follofoş eder. Montella bu konuda çok iyi, Yunus’tan aldığı verimi de henüz alamadık, adam geçiyor verkaç yapacağı adamı bir türlü bulamıyor, doğaçlama oynuyor gibiyiz.
Rakiplerin ads ye oynadığı oyunla Gs ye oynadigi oyun aynı değil. Gs ye karşı 60dk gol yememeye 60 sonrasına da kontra kovalamaya oynuyor. O oyunu açmanın tek seçeneği de durma top çizgi ortaları onları da beceremediğimizde maç kilit. Her sonuca müsait bir hale geliyor. Bizim erken gol bulma, basit gol kaçırmama sorunsalıni çözmemiz lazım. Gerisi gelir.

GscimbomMobile

Rakiplerin ads ye oynadığı oyunla Gs ye oynadigi oyun aynı değil. Gs ye karşı 60dk gol yememeye 60 sonrasına da kontra kovalamaya oynuyor. O oyunu açmanın tek seçeneği de durma top çizgi ortaları onları da beceremediğimizde maç kilit. Her sonuca müsait bir hale geliyor. Bizim erken gol bulma, basit gol kaçırmama sorunsalıni çözmemiz lazım. Gerisi gelir.
Hocam N’Kodou neler yaptı bu hafta görmüşsündür. Rakibin oynadığından ziyade bizim oyunumuz önemli bence. Fener de Bjk de pas futbolu oynamıyor. Okan hoca da oynamak istemiyor bence ama hücum sistemini oturtamadı oyuncular bireysel takılıyor gibi bir hava var. Fiziken de kötü duruyor takım. 60 dk gol yememeye çalışsa da kaliteli atletik oyuncun varsa ve doğru futbolu oynarsan etkili olabiliyorsun. Üçüncü bölgede biraz alan bıraksan pozisyon oluyor bu tip futbolcularla.

Biz pas oyunu mu oynuyoruz?

onyekurum benim. afrikanın bağrından kopan aslan yürekli aslan parçası.

siz böyle forma için herşeyini veren derbilerde maçı kazanmak için ruhunu ortaya koyan adamları almayın. ondan sonra takım neden sahada ruh gibi geziyor demeye devam edin...

Üst Alt