#7 Henry Onyekuru - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öyle olmadığını söylemedim zaten bence 10 no için daha uygun gibi

Çalım atarken yaptığı top kayıplarını 10 numara bölgesi kaldırmaz. Bu kadar çalıma kalkan, çoğunda da topu kaptıran birisini nasıl forumun çoğu 10 numarada görmek istiyor anlamlandıramıyorum. Adam tam anlamıyla kanat işte. Ama Kerem ile birlikte oynamamalı yoksa top kaybından kanser oluruz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çalım atarken yaptığı top kayıplarını 10 numara bölgesi kaldırmaz. Bu kadar çalıma kalkan, çoğunda da topu kaptıran birisini nasıl forumun çoğu 10 numarada görmek istiyor anlamlandıramıyorum. Adam tam anlamıyla kanat işte. Ama Kerem ile birlikte oynamamalı yoksa top kaybından kanser oluruz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fiziği geliştikçe ağırlaşmış biraz kanattan evrilmesini o yüzden istiyorum.
Çok genç bir çocuk o dediğin sıkıntıları zamanla asabilecegini düşünüyorum..

Onyekuru eski umut vadeden onyekuru değil. Salmış futbol hayatını. Bu yaşta ads'ye kadar düşmüş. Almamakla doğru yaptığımızı düşünüyorum. Eğer doğru oynarsak hem onyekuru, hem belhanda'nin çok etkisiz kalacağını tahmin ediyorum.

Atıp atamayacağı birkaç golle kanaatim değişmez. Yerli-yabancı statüsü aynı olsaydı bile Kerem-Henry arasında net bir tercih yapmakta zorlanırdım doğrusu; çoğu bakımdan benzer profilde oyuncular; farklı özellikleriyle biri diğerinden öne çıkabilir. Dolayısıyla Kerem varken gereksiz olurdu...

Fiziği geliştikçe ağırlaşmış biraz kanattan evrilmesini o yüzden istiyorum.
Çok genç bir çocuk o dediğin sıkıntıları zamanla asabilecegini düşünüyorum..
İnşallah aşabilir. Bakalım. Çünkü ben de isterim kendi futbolcumuzun başarılı olmasını ama şu haliyle 10 numara asla oynamaz. Fiziğinden dolayı kanatta da sorun yaşar gibi dediğin gibi. Ne et ne balık şu anda.

Fatih terim arda yüzünden küsturmustu o sene şampiyonluğu bjkye verdi. Şu adam kanat kanat ben kanaatim diye bağırıyor feneri yıktığıni falan unutmadık hala şimdi gelsin tüm kanatları çöpe atarım bu çocuğu oynatırım hangi kafayla alınmadi bilmiyorum

Bu adam Allahtan fenere gitmedi. Şu an demirsporda yaptığının 3 mislini yapardı.

Sürekli söylüyorum bu adam/bu tarz adam bu ligin bugu.

Seneye yabancı sınırı kalkarsa gelsin.

Üst Alt