#7 Henry Onyekuru - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kafayı mi yediniz...ilkyarı sola geçti etkili oldu.2.yari sola geçti yine etkili oldu.bu kötü zeminde belhanda,rodrigues ve üstüne forvette hayalet modda oynayan sinanla oynadığını unutmuşsunuz ...3-4 adam geçti sola gecince yine.maradona olmasını beklemeyin yanındakiler dengesiz ve yetersizken

Iyi ama açık açık buraya Premier lig için kendimi hazırlamaya geldim havasında.
Profesyonellik iyide biraz ruh eksik takımı için.

Kalitesini tartışmak ama yersiz.

Trabzonspor 4-0
Akhisarspor 3-0
Antalyaspor 0-0 (dakika 80)

Kulup tarihinin en yeteneksiz futbolcularindan birini ilk onbir sahaya sur, bir kisi eksik oyna, ondan sonra deplasman fobisinden bahset.

Yeteneksizligi ayri dert, looserligi apayri bir dert.

Görüyorum ki Sinan'ın asistini mahvettiği pozisyon için bir şey yazılmamış tam tersi olsa idi Sinan'ı idam ederdiniz.

Bu adam bundan daha iyidi yav Belçika'da

Sakatlık geriye götürmüş herhal

Form tutarsa fena şeyler olabilir tabi adamın yanlış mevkide oynaması sorunsalı da var

The Punch Galatasaray'ın genç oyuncusu Henry Onyekuru'nun menajeri Mogi Bayat, hapse atıldı. Transferde para aklama ve maç şikesi suçlamasıyla hapse atılan İranlı menajerin Henry Onyekuru'nun Everton transferinde önemli pay sahibi olduğu belirtildi.

1539677726588.png

Bu zenci kanat oyuncularına bayılıyorum valla. Topu ayağına alan yarın yokmuş gibi sanki motor gücüyle itiliyormuş gibi koşuyor. En kazmasında bile bu özellik var.

Quaresma mesela topu ayağına alıyor rakip kaleye gidene kadar dakikalar geçiyor. Içim sıkılıyor izlerken.

Bu adam bundan daha iyidi yav Belçika'da

Sakatlık geriye götürmüş herhal

Form tutarsa fena şeyler olabilir tabi adamın yanlış mevkide oynaması sorunsalı da var

Bana formsuz değil de çok yetenekli bir herif değilmiş gibi geliyor.Bruma topu aldığında bazen saçmalayıp top kaybı yapsa da yetenek kokuyordu karşısında birebirde adamı aldığında.Bunda o yok.Hızıyla adamı geçemezse kaybediyor topu.

Bana formsuz değil de çok yetenekli bir herif değilmiş gibi geliyor.Bruma topu aldığında bazen saçmalayıp top kaybı yapsa da yetenek kokuyordu karşısında birebirde adamı aldığında.Bunda o yok.Hızıyla adamı geçemezse kaybediyor topu.

Ben sana ne olduğunu söyleyeyim Bruma ağır sakatlıktan sonra hatırlarsan bir ara özgüven sorunu yaşıyordu

Aynı durum Onyekuru'da var

Aslında sezona solda çok iyi başlamıştı.Garry'nin gelmesiyle sağa hapsetmemiz yüzünden adamın performansı düştü.Üstüne bir de bu sakatlık hiç iyi olmadı

Belçika ligi gibi fiziken çok kuvvetli adamların olduğu ligde iyi performans gösteren adam normalde burada da akması gerek

Zaten kiralık aşk bu adamı almamız imkansıza yakın

Gerçi Everton salak bir kulüp belki verirler

onyekuru 1,5 sezonda 33 gol attı belçikada.agır bi sakatlık yaşadı üstelik.brumadan eksiği yok,fazlası olabilir.dogru kullanamadıgımız için ve ne kadar faydasız varsa onunla oynattıgımız için 1 maç kral 1 maçta aşağı cekiliyo salakça bi şekilde.daha agır bi tabir kullanabilirdim ama kırıcı olmak istemiyorum

Üst Alt