#7 Henry Onyekuru - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamın yüz ifadesine bakınca net şu ifade okunuyor...

Lay lay lom, güzel antrenman oluyor benim için İngiltere için be...

Son vuruş yok
Yine beyni ile oynayan bir kanat oyuncusu değil trezege keza daha iyi
Dribbling , adam geçme olarak trezege daha iyidir

İyi olduğu noktalar çok hareketli bir stili var, defansa katkı olarak trezegeden üstün.

Garryi göndertecek bir adam değil benim tahminim ki garry>Trezeguet

sonlara doğru garryi o kadar övmeseymişim iyimiş de geçen sene iyiydi garry hakkını yemeyelim.
ulan ben bile açıp okuyabiliyorum yabancı forumlardaki scouting raporlarını, bizim sığır sürüsü ne işe yarıyor? İngilizce bilmiyor olma ihtimalleri var zaten, çoğu torpille geldiği için.

Kariyeri Türkiye'de devam eder ama buyuklerde degil. Asla büyük liglerde oynayamaz. Calim atamiyor. Sadece atlet

gecen sene geçirdiği sakatlıgın etkilerini atamadı hala,baska diyecek bişey yok.ama yunus oynamalı yerine.hala cok yetenekli ve kaliteli.bu düşüncem değişmez asla.

Yetenekli olduğu konusuna katılıyorum ama kesinlikle korkak oynuyor belki kendisini Galatasaray 'a ait hissetmiyor belki gerçekten form durumuyla alakalı olarak yapmak istese bile yapamıyor onu bilmiyorum ama benim Belçika liginde izlediğim Onyekuru bu değildi

Tamam belki geçen seneki Rodrigues gibi kilit açabilecek bir oyuncu değil, belki Bruma kadar çalım-dribling yeteneği olmayabilir ama bu adamda futbolcu kumaşı vardı ki geldiği ilk zamanlarda da bunu gösteriyordu

Hani şu haliyle ne Rodrigues'ten ne Feghouli 'den ne de Yunus 'dan aşırı bir katkısı olmuyor düşünün belki de kariyerinin en kötü halindeki Rodrigues- Fizik olarak ölü Feghouli ve çaylak Yunus 'dan daha fazla bir şey verebileceğini düşünmüyorum Onyekuru 'nun bu haldeyken

Üst Alt