#7 Henry Onyekuru - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyinsiz değil bilerek atmıyor net pozisyonlarda,kendine oynuyor. Everton takip ediyordur durumunu.Malum bizim takımın da vaziyeti parlak değil, pek benimsememiş takımı, kendim oynayayım, istatistik kasayım; seneye burda değilim nasılsa diye düşünüyor.
Sezonun ilk maçlarında bu kadar bencil ve aymaz görünmüyordu, hatta maç başı 1-2 asisti yeniyordu diye hatırlıyorum.Git gide ivmeli bir düşüş var.Dengeli olduğu tek konu topsuz oyun ve takım savunmasına katkısı sıfır başlangıçtan itibaren.

Ben aradığımız oyuncu olduğunu düşünmüyordum keza isteksizdim geldiğinde de.Sezon başı acaba mı dedirtse de kalitesi yetersiz Yasin bundan fazla katkı sağlardı.

#Köyüne dön.

Devre arasi geldigi yere geri gitsin. Bunun yerine gençlerden biri oynasin, hiç olmazsa múcadele edip takım oyununa katkida bulunurlar.

Özetlerden gördüğüm kadarıyla ilk yarı gayet iyiymiş, galiba trip atmış oyundan çıkınca. Ulan futbolcu olsam iyi oynadığım maçtan sonra yerime 2.yarı Ömer Bayram gibi bir yeteneksiz ve hocanın torpillisi oyuna alınsa ben de trip yaparım.

Bu adamı işi bilen, futbolcu analizini doğru yapabilen birileri izlemiş olsaydı bizi bir tık ileriye taşıyamayacağını anlar ve transferini yapmazdı.
Hani çok boş alan olacakda bu futbolcular faydalı olacak.Yahu o kadar boş alanda bende şu ahlimle başarılı işler yaparım.Gerçi boş alanda bile yaptıkları tercihlerle kafayı yediriyorlar.

rodriges-eren-onyekuru

Bu adamlarda hırs yok, bu adamlarda vizyon yok, bu adamlarda beyin yok..
Bu adamlarla nasıl fark yaratacaksın.
Bu adamların olduğu takım doğru futbol oynayabilirmi..Ondan sonra sahaya neden bu kadar kötü yayılıyoruz.Bir takımda bu kadar futbol aklı yerlerde olan oyuncu olursa hepsi olur..

Mehmet Aslan: Onyekuru’nun nargile içerken çekilen fotoğrafını paylaşmıyorum, çünkü gizli çekilen görüntünün ahlaksızlık olduğuna inanıyorum. Lakin o görüntü gösteriyorki Galatasaray’da sorun ne sakatlıklar, ne de cezalar, asıl sorun disiplin ve sorumluluk duygusunun olmayışı!
Yazık oluyor...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mehmet Aslan: Onyekuru’nun nargile içerken çekilen fotoğrafını paylaşmıyorum, çünkü gizli çekilen görüntünün ahlaksızlık olduğuna inanıyorum. Lakin o görüntü gösteriyorki Galatasaray’da sorun ne sakatlıklar, ne de cezalar, asıl sorun disiplin ve sorumluluk duygusunun olmayışı!
Yazık oluyor...

böyle TD'ye böyle takım.

35cc851c4aad8786f0608295150a2e4a.jpg

Foto bu ama o içmiyor gibi

Özetlerden gördüğüm kadarıyla ilk yarı gayet iyiymiş, galiba trip atmış oyundan çıkınca. Ulan futbolcu olsam iyi oynadığım maçtan sonra yerime 2.yarı Ömer Bayram gibi bir yeteneksiz ve hocanın torpillisi oyuna alınsa ben de trip yaparım.
Hangi iyi oyun ya? Aldığı tüm topları ezdi, takımın geliştirebildiği tek organize atakta bu bomboş pozisyonda kalecinin üstüne vurdu en son 3'e 1 gittiğimiz pozisyonda bir sürü alternatifi varken topu auta attı dönen topta gol yedik bide trip atacakmış beyimiz ulan kimlere kaldık ya

Rodrigues 'de Onyekuru 'da aynı bok ikisi de futbolu bilmiyor ikisi de akıl tutulması yaşıyor. Üstelik ikisi de bencil kendine oynuyor

İkisini toplasan bir Bruma etmez ...

Eğer başta hoca varsa, bu iki saygısızı çeker kenara ve tecrübe,kariyer farketmeksizin alt yapıdan elemanları koyar.

Üst Alt