#7 Henry Onyekuru - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1-2 video izledim ve 'begendim seni karaoglan'. InsaAllah opsiyon vardir ve guzel bi patlama yasarsin bizimle, sonra seni 40 a kaktiririz.

Amin

NtvSpor sağolsun çok maçını izledim . Yetenek olarak Garry ile kıyaslanamayacak bir oyuncu . Çok çok ekstra yetenekleri olan biri . Bruma gibi teknik ve hızlı Bruma'ya göre artı özelliği kaleyi daha çok düşünüyor . Alınabilmesine çok şaşırdım . Çalışma izni durumunu bilmiyordum ve Everton'da rahatlıkla oynar diyordum . Onyekuru geldiğine göre Garry'e iyi bir ücret gelirse rahatlıkla satabilir ve eksiklerimizi giderebiliriz . Muazzam bir transfer keşke satın alma opsiyonu olsa ama mümkünatı yok tabii . İngiltere çalışma izni çıksın bizden sonra bir sene de EPL'de oynasın sonrasında muhtemelen dünyanın en iyi 8-10 takımında görebileceğimiz bir yetenek .

Ben de tam buraya yazayim ki tarihe not dusulsun , hayatta Garry nin verdigi katkiyi veremez.

Ama feghouliden fazla katki verebilir. O yuzden 4 milyon maas alan ve Garry nin yarisi kadar katki vermeyen feghoulin gitmesi mantikli degil mi ?

Millet CL katilim yilinda makul ucret alip en cok katki yapan adami yollama derdinde anlamis degilim bu isi !

Son düzenleme:

Bu çocuk ligin içinden geçer.Fatih hocam böle oyuncuları dahada parlatır.Garry den aldığı verim ortada.Kaldıki Henry nin kapasitesi Garry nin üzerinde ve gelişime çok açık.Seneye gittiğinde baya üzüleceğiz.Ama yapacak bi şey yok.Evertonda salak değil 3e 5 e opsiyonunu bize verecek.

Henry Onyekuru

Kişisel bilgileri Tam adı Henry Chukwuemeka Onyekuru[1]Doğum tarihi 5 Haziran 1997 (21 yaşında)Doğum yeri Onitsha, NijeryaBoyu 1,75 m (5 ft 9 in)Mevkii ForvetKulüp bilgileri Kulübü EvertonAltyapı kariyeri 2010–2015 Aspire AcademyProfesyonel kariyeri* Yıllar TakımMaç(Gol)2015–2017 Eupen57(28)2017– Everton0(0)2017–2018Anderlecht (kiralık)19(9)Millî takım kariyeri 2017– Nijerya2(0)* Yalnızca lig maçları ve gollerini içerir.

Son güncelleme: 25 Ocak 2018

Henry Chukwuemeka Onyekuru (d. 5 Haziran 1997) Nijeryalı millî futbolcudur.

Kariyer istatistikleri[değiştir | kaynağı değiştir]

25 Ocak 2018 itibarıyla [2]

Kulüp Sezon Lig Ulusal Kupa Lig Kupası Avrupa Diğer Toplam Lig Maç Gol Maç Gol Maç Gol Maç Gol Maç Gol Maç Gol Eupen2015–16Belgian Second Division19600———1962016–17Pro League382232———4124Toplam 57 28 3 2 60 30 Everton2017–18Premier League000000——00Toplam 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Anderlecht (kiralık)2017–18Pro League19921—6[a]01https://tr.wikipedia.org/wiki/Henry_Onyekuru#cite_note-BSC-402810Toplam 19 9 2 1 6 0 1 0 28 10 Kariyer toplamı 76 37 5 3 0 0 6 0 1 0 88 40

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]
  1. ^ "Premier League Clubs submit Squad Lists". Premier League. Erişim tarihi: 10 September 2017.
  2. ^ Soccerway'da Henry Onyekuru profili . 4 August 2017 tarihinde erişildi.
Nijeryalı futbolcu ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Vikipedi'ye katkıda bulunabilirsiniz.

hayırlı olsun.sakatlık yaşamazsa katkısı olur hele ki öne geçtiğimiz maçlarda garry-onyekuru ikilisi çok iş yapar.

Tipik bir 433 inverted-winger

Robben gibi bir taraftan gelip, topu öteki tarafa alıp güçlü ayağı ile kaleyi yoklayan bir tarzı var.

İstatistikleri henüz 21 yaşındaki bir futbolcu için çok çok iyi. Sakatlığından kaynaklı fiziksel ve mental gerilemeyi üzerinden tam olarak attıysa -ki epey zaman geçmiş- çok faydalı olacağını umuyorum. Sonraki yıllarda EPL de iyi bir kariyer yapması da şaşırtıcı olmaz.

Bunu da beğenmeyenler başka hangi genç futbolcuyu beğenecek acaba?. Hem genç, hem kalitesini ispatlamış adam bulunur da beleş de olması lazım bizim için, işte işin zorluğu da bu nokta!...

Üst Alt