#7 Henry Onyekuru - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligin en zayıf takımlarından birine karşı 3 gol attı diye göklere çıkarmamak gerek. Evet yetenekli bir futbolcu, son vuruş özelliği fena değil, topsuz koşuları da çok iyi yapıyor. Kanat oyuncusunun bu kadar gol atması iyi bir özellik ama oyun zekası çok iyi değil, katı savunmalara karşı etkisiz. Biraz geniş alan bulduğundaysa izlemesi çok keyifli. Everton'un istediği bonservisi muhtemelen veremeyiz. Eğer kiralayabilirsek, 1 sezon daha kalmalı. Gelecek sene, eksi yönlerini geliştirirse çok daha fazla katkı alabiliriz.

Yakinda birileri "Getirin oradan Ankaragucu'nu Onyekuru kardesim show yapacak" falan demeye baslar

16 macta 9 gol...

Mac basina 78 dakikayla oynadigini, totalde 14 maca ilk 11 basladigini da unutmayalim

Taraftarligin en guzel yani boyle seylerin tadini cikarmaktir

Tadini cikarin

Yakinda birileri "Getirin oradan Ankaragucu'nu Onyekuru kardesim show yapacak" falan demeye baslar

16 macta 9 gol...

Mac basina 78 dakikayla oynadigini, totalde 14 maca ilk 11 basladigini da unutmayalim

Taraftarligin en guzel yani boyle seylerin tadini cikarmaktir

Tadini cikarin

Kiralık geldi, cüzzi bir maaş alıyor. Şu ana kadar vermiş olduğu katkı güzel, sevindirici.

Bu adam ne tam kanat ne de tam forvet oyuncusu ikisinin arası bişey pozisyon bilgisini falan geliştirerek iyi bi forvet olabilir ama son vuruşları çok iyi

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur K.'ya göre bana Onyekuru demeyin diyormuş. :asd:

1*9CZKqJKv_HNOAXhihdhAGQ.gif

Acaba böyle çalışma izni olmayan genç zenci başka kanat oyuncusu var mı Everton'da falan? Bu adamın çalışma izni olsa türk liginin yüzüne bakmazdı çok şanslıyız o açıdan.

bu adamı sene bası cok savundum.ama belhandaya baglanıldıgı gibi ne feghouliye ne onyekuruya körü körüne baglanacak kadar aptal degiliz.o yüzden eleştiriyorum yanlıslarını

Bu cocuk daha 21 yasinda yav bencilligini falan gectim, beni sasirtan olay ne oynadigi belli olmayan bir takimda bu kadar gol atmasi.

Bir de belirli bir oyun plani olan ve futbol akli olan bir takimda oynasaydi muhtemelen daha ilk devreden 10+ gole ulasirdi.

Bize yedirmezler bunu muhtemelen ama denemekte fayda var, olmuyorsa 1 sene daha kiralamaya bakalim.

Üst Alt