#7 Henry Onyekuru - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kaçan 2 golde zeminin kurbanı oldu ama o cok iyi yaptıgı tek vurus yerine kaleciyi çalımayıp vurmayı da denemeli.bilhassa böyle kötü zeminlerde...

ilkyarı müthişti solda.hele bi pozisyonda manyak sıyrıldı ama sonrasında yavas vurdu topa.plaseyi yapıstırmalıydı uzak köşeye ya da sinana paslamalıydı

Zemin güzel olsa en az iki golü vardı
Tek vuruş ve bitiricilik çok iyi
Bazı spor yazarları Selçuk çok iyi deyip Henrye laf atıyor taraftarı gaza getiriyor 20 golü bulacağını düşünüyorum Gary den sonra ilaç gibi geldi

Mesela gecen hafta attigi ücüncü gol dünkü kacirdiklarindan cok daha zor bir goldü. Ilginc bir sekilde daha kolay vurus gerektirenleri atamadi dün.

Bizim sol kanatta bişey var ben artık buna ikna oldum.Yasin sağ kanatta leş gibi sol kanatta çok iyi oynadı,Garry sağ kanatta leş sol kanatta coştu Onyekuru da sağ kanatta kötü sol kanatta müthiş delici ve becerikli.Dün çok iyi oynadı bence tabi ki kaçırdığı goller oldu zemine bağlayabiliriz biraz.
Dikkat ettiğim sol önde olmasına rağmen sürekli forvet koşuları yaparak karşı karşıya kalabiliyor.Bu çoğu futbolcuda olmayan bir özellik ve son vuruşlarını da geliştirdiğinde çok daha golcü bi futbolcu olabilir.Alabiliyosak 8-10 milyona alalım.

Bizim sol kanatta bişey var ben artık buna ikna oldum.Yasin sağ kanatta leş gibi sol kanatta çok iyi oynadı,Garry sağ kanatta leş sol kanatta coştu Onyekuru da sağ kanatta kötü sol kanatta müthiş delici ve becerikli.Dün çok iyi oynadı bence tabi ki kaçırdığı goller oldu zemine bağlayabiliriz biraz.
Dikkat ettiğim sol önde olmasına rağmen sürekli forvet koşuları yaparak karşı karşıya kalabiliyor.Bu çoğu futbolcuda olmayan bir özellik ve son vuruşlarını da geliştirdiğinde çok daha golcü bi futbolcu olabilir.Alabiliyosak 8-10 milyona alalım.
Bence Garry sag kanatta daha etkiliydi. 0 a inip inip asist yapiyordu Gomise

Alalım falan diyenler var bu köylüyü , Allah korusun. İçsaha maçlarında leş takımlara gol atacak adama 10 lira bonservis vermenin alemi yok.
Hiçbişey yapmıyorsan gel geri yardım et, uyuz gibi ilerde ne bekleyip duruyon?

Tebrik ederim kendisini iki konuda.

Birinci tebriğim bütün topları ya kaybetmesi rakibe yada ezmesi.

İkinci tebriğim ise vasat Belhandadan bile kötü olması.

Bravo

Üst Alt