#7 Henry Onyekuru - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın aşırı bireysele kaçıp istedikleri olmayınca, anında oyundan kopması beni müthiş daraltıyor. İki ucu bilmem ney işte.

Hiç sevmiyorum bunu. Istediği kadar gol atsın salağın teki. Belki de bizim ligi sallamıyordur öyle bi tavrı var bilemem ama kesinlikle tatmin etmiyor beni bu sezonki performansı..

Bir de bu adamı alalım diyenler var.50 tane gol atsa ne yazar beyinsizliği yetmiyormuş gibi her aldığı topu vuran bencilin teki

Kesinlikle bonservisi alınmamalı.

Alanya maçından bağımsız fikrim bu.

Sene sonu yolumuza bakalım o da yoluna baksın.

Tabi 2 milyona veriyoruz derlerse olabilir.

Göztepe maçında zeminden falan bahanesi vardı ama bu maçta galibiyetimizi çalan ilk adam bu ulan ne dengesiz adamsın sen. Biraz zoru görünce hemen mala bağlıyor.

adam takım oyuncusu degil zaten sanki 100 tane kanat alternatifi varda bu oynuyor...önüne top atıldığı sürece oyunda var..Yoksa takımımızda oynayacak bi oyuncu degil kesinlikle.

Top kontrolü çok zayıf, 2 kişi pres yaptığında ayaklarına dolanıyor top. Daha orta açtığını görmedim daha. Sezon sonu güle güle.

Onyekuru'nun bu eksikleri bir anda ortaya çıkmış şeyler değil.

Adamın yapabilecekleri belli. Topu tutup takım organizsyonuna katkı verebilecek biri değil.

Bu yüzden takım işlemezse o da etkisiz kalıyor. Kucaktan çıkamıyor, alan bulamıyor.

Kötü değil kesinlikle ama belli başlı şablonlar dışında etkili olması mümkün değil, özellikle bizim gibi ekseriyetle kapanan takımlara karşı oynayan kulüpler için uygun değil bence. Dar alanda etkisi sıfır.

Kanat oyuncusu ama asisti yok şu ana kadar. 9 gol atmış. Bencilliği sadece burdan bile anlaşılır. Kiralık olmasının çok büyük etkisi var bunda tabi.

Ucuncu bolgeye top tasiyamadik, arkasinda Linnes ve Omer gibi coplerle oynadi

Sira buna gelmez elestirilerde

Hakem de cok art niyetliydi bu adam dokunmadi faul calindi o pozisyon adami cildirtacak cinstendi

Üst Alt