#7 Henry Onyekuru - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam kanat değil yardimci forvet bunda once bir hemfikir olalım. Feghouli gibi visca gibi girsin orta açsın diye bekleyen hata eder. Bu herif yardırır girer bitirir bizim seveceğimiz tarz değil ama ispanyada olsa agzimızın suyu akar. Keza valencia falan kendisine bi 15 yapıştırır.
Kendisini brumanın son yılındaki gibi son vuruş konusunda gelistirip ceza sahasına girmeden başarılı şut çekerse deplasmanda kazandıracağı puanlarla sampiyonluğu getirir.

bol bol şut çalışmalı ama daha önemlisi bol bol pas vermeli , yerleşik savunmya karşı oynamayı öğrenemediği sürece küçük takımın hızlı oyuncusu olarak kalır

Onyekuru tarzında ikinci bir kanat/forvet yok takımda. İlla ki çok faydalı olacağı maçlar olacaktır. Emre Akbaba da kadroya dönmüşken, zaman zaman Onyekuru'yu yedeğe çekip Belhanda'yı sol öne atabiliriz. Diagne ve Mitroglou'nun verimliliğini artırır düşüncesindeyim.

Onyekuru 'yu artık gerçekten çekemiyorum aklını başına toplaması gerekiyor. Emre Akbaba tam maç ritmini yakalar üzerindeki sakatlık korkusunu atarsa şöyle çıkabiliriz maçlara

46523.jpg

Belhanda Nice 'de oynarken şu anda ki Feghouli 'nin oynadığı oyuna benzer olarak orta sahanın solunda oynamıştı. Belhanda & Feghouli ikilisini net kanatlar olarak değil de zamanında Alman milli takımının M.Özil ile yaptığını İspanya milli takımının D.Silva ile yaptığını yapabilir. 10 numaranın sol taraf versiyonu / sağ taraf versiyonu gibi oynayabilirler

En azından Belhanda-Emre-Feghouli üçlüsü Diagne 'yi bol bol topla buluşturur pozisyon hazırlarlar. Ha maçın koptuğu rakibin aşırı boşluklar vermeye başladığı anlarda oyuna alırsın Onyekuru 'yu kontra ataklarda fişi çeker

Onyekuru 'yu artık gerçekten çekemiyorum aklını başına toplaması gerekiyor. Emre Akbaba tam maç ritmini yakalar üzerindeki sakatlık korkusunu atarsa şöyle çıkabiliriz maçlara

46523.jpg

Belhanda Nice 'de oynarken şu anda ki Feghouli 'nin oynadığı oyuna benzer olarak orta sahanın solunda oynamıştı. Belhanda & Feghouli ikilisini net kanatlar olarak değil de zamanında Alman milli takımının M.Özil ile yaptığını İspanya milli takımının D.Silva ile yaptığını yapabilir. 10 numaranın sol taraf versiyonu / sağ taraf versiyonu gibi oynayabilirler

En azından Belhanda-Emre-Feghouli üçlüsü Diagne 'yi bol bol topla buluşturur pozisyon hazırlarlar. Ha maçın koptuğu rakibin aşırı boşluklar vermeye başladığı anlarda oyuna alırsın Onyekuru 'yu kontra ataklarda fişi çeker
Bence de denenmeli böyle bir şey.

Emreyi begenmiyorsaniz sinan usta da denenebilir. Yeter ki bu beyin fukarasi oynamasin. Bir topcuya uyuz oldum mu uyuzlugum kolay kolay gecmiyor. Buna da cok fena uyuz oldum.

Pas verme zamanlamasini bir türlü ayarlayamiyor.

Topu cok uzun tutuyor ayaginda, arkadasi bosa kacmasina ragmen pas vermemekte israr ediyor cogu kez. Yine dikkatimi cekti bu husus Trabzon macinda.

Böyle olunca da hic cekilmiyor, uyuz oluyorum topu ayaginda eveleyip geveleyip saniyelerce tutan futbolculara.

Takımda hemen herkes iyi durumda iyi oynuyorlar sadece Fernando ve Onyekuru hariç. Benfica 'ya karşı turu geçebilmek için Onyekuru ve Fernando ikilisinin de çok iyi olması gerekiyor

İnanılmaz çöp bi çocuk bu.Her topu ayağına alışında kaleye nasıl giderimin peşinde.Bir kere asist yaptıgını görmedim

Üst Alt