#7 Henry Onyekuru - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu an takımda birşeyler yapmaya çalışan tek oyuncu. Hataları ve yanlış pas verme gibi sıkıntıları her zamanki gibi olsada bu maçta eleştirmem. Çünkü Benfica çok tempolu ve dinamikler, adamlar her yerdeler resmen. Onyekuru topu alınca 2 kişi hemen yanında.

Ayağında topla o hızla rakibin üstüne gidiyorsan zaten geçmen yüksek ihtimal. Esas meziyet sonrasında yaptığın. Bırak şut pozisyonu yaratmayı herif pas bile veremiyor. Hiçbir katkısı yok takıma.

Buna neyi sövecen ki, elindeki mal bu kadar işte. Bu yaşta daha olgununun bizde işi ne? İki kanadımız yetersiz, Onyek yine genç koşuyor filan hareketli topla, öbür By Butt tam rezil, koşamıyor bile.

Herkes Diagne falan diyor da bence Benfica macina damga vuracak oyuncumuz bu bencil velet olacak.
Golü atsaydı vuracaktı belki ama orada topu kaleye dahi gönderememesi şaşırtmıyor.

Bu adam hep yanlış karari veriyor hareket ederken. 4 kişi arasına dalması ile Belhanda ya mı özeniyor anlamıyorum, bizim topçuların niye alayı böyle beyinsiz gerçekten anlamıyorum.

sent via GSC

0 işlevi var ama takımın tek belki bir şey olur deme umudu da maalesef kendisi haliyle zaten saha sonuçlarımız belli umudumuz orantısı ile.

Hemen hemen bütün aksiyon bunun kanadından ve bunun ayağından oldu. Belhandayı manasız şekilde övenlerin kafasıyla Onyekuru olmadan rakip kaleye inemiyoruz mu diyeceğiz yoksa bütün aksiyon bunun kanadından olduğu için bir halt yapamıyoruz mu diyeceğiz ? Bence ikincisi çok daha doğru.

Sürekli kapanan ve kontra arayan takımlarda etkili olabilir ama kesinlikle bizim topçumuz değil hele hele kanadımız hiç değil. Beyinsiz Garry top ezerdi falan ama atıyorum 4 top eziyorsa 1 tanesini iyi neticelendirirdi (şut,orta veya pas) bunda iyi neticelendirme diye bir şey yok, seri şekilde top eziyor.

Üst Alt