#7 Henry Onyekuru - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne hızı ne çalımı beyler adam resmen istatislik kasmak için oynuyor bugün kesin kararımı verdim kiralık oyuncu zaten yarın kadro dışı bırakırım hocanın yerinde olsam çok bir katkısı yok zaten ts maçının en kötülerindendi bir oyuncu kötü beceriksiz felan olabilir tamam da takımı tınlamayıp bencil olamaz kardeşim bencil olacaksa da ronaldo gibi oynayacak.

Bir pozisyonda kontraya çıktık çok iyi pas acısı olmasına rağmen calim atmak için topu sürdü sürdü rakibin üstüne ne zaman paçası yemedi çalıma girmeye berbat bir pas attı kestiler atağı bu adam 1 dakika bile oynamamalı artık çok net söylüyorum

Bunun yerinde Garry olsa yemin ederim 3-1 kazanmıştık Benfica maçıni. Futbolculara hakaret etmek ceza sebebi o yüzden bir şey demiyorum ama neyse.

Oyun zekası net düşük. Set oyununda etkisiz, pas oynayan takımlar için uygun değil. Topu ayağı aldığında 2-3 saniye gereksiz yere tutuyor. Ne yapacağına karar verene kadar rakip savunma yerleşiyor. Etkili olabilmesi için mutlaka boş alan yakalaması lazım.

Oyun zekası olmayan adamdan hiçbir zaman hayır gelmez bu nedenle teşekkür edilip yollar ayrılmalı gol atsa yada asist yapsa bile sonraki pozisyonda ne yapacağının garantisi yok...

Hızıyla kontra atağa çıkmaktan başka hiçbir meziyeti olmayan bomboş bir oyuncu, ha birde bitiriciliği var gençliğimi bitirdi adam. Ne zaman kritik bir anda gole ihtiyacımız varsa bu sahneye çıkıyor %100 denilecek bir gol kaçırıyor sonra o top dönüyor gol oluyor kalemizde

Bencil tanımı tam doğru olmaz.Pas vermiyor tamam da bu adam ne yapıyor? Şöyle sağa çekip vurduğu bi tane şutu var mı? O da yok.

Orta desen hak getire.Soldan bi tane orta geldi onda da Luyindama yazdı golü.

Kanatlar işlemezse Diagne elimizde patlar.

Üst Alt