#7 Henry Onyekuru - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyun tarzını beğendiğim söylenemez ancak eğer kiralayabilme imkanımız varsa eğer 1 sezon daha kiralamakta fayda var. Onyekuru topsuz koşuları iyi yapan bir futbolcu. Son vuruş özelliğiyle, karar verme özelliğini biraz geliştirirse önümüzdeki sezon daha çok gol atar. Onyekuru'nun biraz daha set oyununa uyum sağlaması gerekiyor.

Bu adama bencil diyenler var forumda aynı adamlar Feghouli ile marianolu sağ kanadı öve öve bitiremiyorlar.Öve öve bitirilemeyen feghouli 6 asist yapmış 37 maçta onyekuru ise 40 maçta 4 asist.Cahil cahil yorum yapmayınız.Kesinlikle bonservisi alınmalı takım defansına bu kadar yardım edip ilerde bu kadar etkili bir kanat oyuncusunu bulamayız uzun vadede.

Bu adama bencil diyenler var forumda aynı adamlar Feghouli ile marianolu sağ kanadı öve öve bitiremiyorlar.Öve öve bitirilemeyen feghouli 6 asist yapmış 37 maçta onyekuru ise 40 maçta 4 asist.Cahil cahil yorum yapmayınız.Kesinlikle bonservisi alınmalı takım defansına bu kadar yardım edip ilerde bu kadar etkili bir kanat oyuncusunu bulamayız uzun vadede.
Seninki cahilce yorum olmuş asıl, oyun içindeki pas tercihleri dikkate alınır bencillikle ilgili, asist sayısı değil.

Seninki cahilce yorum olmuş asıl, oyun içindeki pas tercihleri dikkate alınır bencillikle ilgili, asist sayısı değil.
Son vuruş bakımından takımdaki en iyi oyuncu kendisiyse niye pas versin ki.Attığı pasın gol olacağı garantimi? ya da atacağı pası değerlendirebilecek kalitede oyuncu var mı takımda (belhanda ve diagne).Feghouli sürekli pas veriyor da ne oluyor 6 asisti var sadece 37 maçta boş yapıyorsun.

Son vuruş bakımından takımdaki en iyi oyuncu kendisiyse niye pas versin ki.Attığı pasın gol olacağı garantimi?.Feghouli sürekli pas veriyor da ne oluyor 6 asisti var sadece 37 maçta boş yapıyorsun.

Sana bir boş yaparım kendine gelemezsin, o üslubunu düzelt yoksa ortada üslup falan kalmayacak.

Verdiğin örnek hatalı, iddaa ettiğin görüş de hatalı ve utanmadan dayanaksız görüşün için insanlara cahil diyorsun, cahilin kralı sensin şimdi de gelmiş son vuruş diye kıvırıyor, oyun içinde verdiği pasların çoğu hatalı ön bölgede. Feghouli sadece yaptığı ters koşularla girdiği verkaçlarla bile fark yaratıyor, bunu göremiyorsan git badminton falan izle.

Sana bir boş yaparım kendine gelemezsin, o üslubunu düzelt yoksa ortada üslup falan kalmayacak.

Verdiğin örnek hatalı, iddaa ettiğin görüş de hatalı ve utanmadan dayanaksız görüşün için insanlara cahil diyorsun, cahilin kralı sensin şimdi de gelmiş son vuruş diye kıvırıyor, oyun içinde verdiği pasların çoğu hatalı ön bölgede. Feghouli sadece yaptığı ters koşularla girdiği verkaçlarla bile fark yaratıyor, bunu göremiyorsan git badminton falan izle.
Sen düzelt önce sonra ben düzeltirim ben ortaya attım sen atlıyorsun sazan balığı gibi.Dansözler kıvırır bizde dansözlük olmaz neyse o.Feghouli kadar balon bir oyuncu görmedim ben ne defansa katkı verir ne bişey yapar ilerde 3-5 verkaçla kanat oyuncusumu olurmuş.

Sen düzelt önce sonra ben düzeltirim ben ortaya attım sen atlıyorsun sazan balığı gibi.Dansözler kıvırır bizde dansözlük olmaz neyse o.Feghouli kadar balon bir oyuncu görmedim ben ne defansa katkı verir ne bişey yapar ilerde 3-5 verkaçla kanat oyuncusumu olurmuş.

Senin gibi beyinsizler bu ülkenin resmi işte, alakasız bir konuda gelip Onyekuru'yu savunucam diye hem buradaki üyelere cahil diyeceksin, sonra gelip başka oyuncuya bok atacaksın, sonra bir de karşılık görünce karşıdakine bok atacaksın, beyin yerine kafanda ne taşıyorsun kimbilir.

Git Feghouli balonsa onun konusuna yaz, bir de kendini ifade edebilmeyi falan öğren, dansöz herif.

Senin gibi beyinsizler bu ülkenin resmi işte, alakasız bir konuda gelip Onyekuru'yu savunucam diye hem buradaki üyelere cahil diyeceksin, sonra gelip başka oyuncuya bok atacaksın, sonra bir de karşılık görünce karşıdakine bok atacaksın, beyin yerine kafanda ne taşıyorsun kimbilir.

Git Feghouli balonsa onun konusuna yaz, bir de kendini ifade edebilmeyi falan öğren, dansöz herif.
OO Klavye Delikanlısı Yüzüme söylesene bunları erkeksen burdan ötmek kolay.Ağzını eline vereyim bi.Senin çiftliğin mi burası herkes senin istediğini söyleyecek.

Benim ağladığım bişey yok.Bi yeri yanmış tazı gibi alakasız yerden hakaretler yağdıran bordo bereli klavyeci çocuk adam sensin.

Alakasız yer neresi açıkla bakayım? Mesela durup durduk yerde dayanaksız olarak herkese cahil diyen sensin, karşılığında senin yaptığının cahillik olduğunu söyleyince ağlamaya başlıyorsun.

Valla komik adamsın, 3. mesajda adres isteme noktasına gelmen de zeka kalitenin ne kadar yerlerde olduğunu gösterdi, üstüne ağlayıp ağlamıyorum diyorsun lol.

Alakasız yer neresi açıkla bakayım? Mesela durup durduk yerde dayanaksız olarak herkese cahil diyen sensin, karşılığında senin yaptığının cahillik olduğunu söyleyince ağlamaya başlıyorsun.

Valla komik adamsın, 3. mesajda adres isteme noktasına gelmen de zeka kalitenin ne kadar yerlerde olduğunu gösterdi, üstüne ağlayıp ağlamıyorum diyorsun lol.
Herkesten kastın kim mesela ben onu forumu kast ederek söylediğimi nerden çıkardın genel olarak konuşuyorum sosyal medyada da bu yönde yorum yapanlar var.Karşımdaki nasıl konuşuyorsa bende onun anlayacağı dilden konuşmaya çaba gösteririm genelde.Seviye ne kadar düşerse İşte 5 yaşındaki çocuk gibi Forumu Kast ederek Top benim oynatmıyorum tarzı BANLARIM BAK HAAA diye aba altından sopa gösterir Modluğunu Kullanarak Sert konuşup Hakaret yağdırırsa Kapiş.

Yok daha neler.
Son bir kac mac haricinde adam geri gelmiyordu yahu.
Son bir kac macta biraz düzeltti bunu ama hala daha yeterli denebilecek seviyeden cok uzakta.

Bencil elestirisi de bence yersiz degil.
Arkasinda oynayan bek oyuncusu kac kere bindirme yaptigi halde Onyekuru bek oyuncusunun bu kosularini cok az degerlendiriyor.
Kendisi üzerinden defansin arkasina sarktigimiz zaman da müsait bir arkadasi oldugu halde ortaya cikarmadigi toplar ise cabasi.

Herkesten kastın kim mesela ben onu forumu kast ederek söylediğimi nerden çıkardın genel olarak konuşuyorum sosyal medyada da bu yönde yorum yapanlar var.Karşımdaki nasıl konuşuyorsa bende onun anlayacağı dilden konuşmaya çaba gösteririm genelde.Seviye ne kadar düşerse o kadar Kapiş.

Ortada fol yok yumurta yokken millete cahil diyen sensin, yani seviyeyi düşüren sensin, savunduğun görüş de temelsiz ve dayanaksız, yukarıda da zaten ne kadar tutarsız olduğunu belli etmişsin hadi eyv.

Cahillik 3 tane rakam alip yorum yapanlarin sorunu. Oyunun tamamina bakmak lazim. Takim oyununa ne faydasi var bakmak lazim. Yoksa top tutamayan, pas veremeyen, her mudahelesi faul, macin yarisini ofsaytta geciren Burak Yilmaz'i kral ilan eder, Elmander gibi buyuk santraforlari da gozardi edersiniz.

Üst Alt