#7 Henry Onyekuru - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haydi bakalım.

İyi saldırmıştınız bana.

Maliyet €2.000.000.

Şimdi çıkın karşıma adam gibi konuşun.

Bana kuş diyen haysiyetsizler vardı. O harcadığımız 2 milyon EURO’yla santrafor kiralardık. Bu rezil herife verdiğimiz her kuruş zarar. Devre arası yollanma imkanımız varsa yollanmalı. Çocuk kreşi değil G.Saray kulübü. (400 bin EURO’yu geri yollarlarsa).

:red:

Bu adama bencil diyenler var forumda aynı adamlar Feghouli ile marianolu sağ kanadı öve öve bitiremiyorlar.Öve öve bitirilemeyen feghouli 6 asist yapmış 37 maçta onyekuru ise 40 maçta 4 asist.Cahil cahil yorum yapmayınız.Kesinlikle bonservisi alınmalı takım defansına bu kadar yardım edip ilerde bu kadar etkili bir kanat oyuncusunu bulamayız uzun vadede.
Biraz zor renktas. Sahsen halen Onyekurunun oyun zekasinin cok dusuk oldugunu dusunuyorum. Ama sezonun ikinci yarisi golu koklamada level atladi.

Bu sekilde kendini gelistirmeye devam etse cok onemli bir oyuncu olabilir ama bu hali ile bile kolay kolay transfer edemeyiz. su an transfermakta gore degeri 10 milyon Euro. 15e kadar alabilme imkanimiz varsa dogru bir yatirim olarak gorururm ama everton rahat 20 ister bence...

Ortada fol yok yumurta yokken millete cahil diyen sensin, yani seviyeyi düşüren sensin, savunduğun görüş de temelsiz ve dayanaksız, yukarıda da zaten ne kadar tutarsız olduğunu belli etmişsin hadi eyv.
Yazdıklarımı Alıntıladığın iyi olmuş Tekrar okudum da ben kimseye cahil demedim forumda.Orada yaptığım Benzetme ''Cahillik Yapmayınız'' Yani Sosyal Medyadaki diğer cahil elemanların ağzından konuşmayın onların seviyesine düşmeyin manasında.O yaptığım benzetme ile aksine forumdakileri yüceltiyorum Cahillerin seviyesine düşmeyin diyorum İnsana zorla Felsefe kastırıyorsunuz.

Henry Onyekuru: "Penaltı %100 penaltı, bunun çok fazla konuşulacak bir tarafı yok! Topa önce ben dokundum, daha sonra da rakip ayağıma bir müdahale yaptı, rakip de zaten bunu biliyor"​
"Emre'nin sakatlığı bizi üzdü, yıktı! Moralimizi bozdu. Bugünkü galibiyeti Emre Akbaba için kazandık, bu mücadele ona armağan olsun. Hepimiz hem mutluyuz hem de hüzünlüyüz"​

Emre sakatlandığında en çok uzulenlerden biriydi o anda arkadaşlığa takimdasliga önem verdiğini hissettim daha çok sevdim ...

Bir ara takımı umursamadığını düşündüm ama bu arkadaş baya sevdi burayı. güzel adam. bizden gittikten sonra takip edeceğim kariyerini

Kalmak istiyormus bizde, bakalim eger Everton'da oynama durumu yoksa 1 sene daha kiralariz gibime geliyor.. Zaten takimi da cok sevdigini soyluyor.

Son zamanlarda baya olgunlaştı cidden. Puan farkı fazla olunca sallamıyordu demek ki şuan faydalı baya

Çok heyecanlı, çok istekli, futbola aç bir şeyler başarmak istediği çok açık. Şampiyonluk hikayesinin sembol oyuncularından olacak.

dediğin gibi kafayı kaldırarak oynuyor son maçlarda, demek ki haftalarca şahsi keyfi için bencilce oynamış bir anda gelişecek hali yok.

Üst Alt