#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 272 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu yaşta gole bu kadar kanat oyuncusu pek yoktur. Genelde kanat oyuncuları genç yaşta çok hızlı, rakip beki yoran ama skor konusunda yetersiz oyuncular olur

kerem ise bu konuda 24 yaşa göre çok iyi

insanlar yok şu yönü eksik, bu yönü kötü falan diyor. İyi ki eksik diyorum bende

onlar iyi olsa sende niye kalsın adam

eksiklerini geliştirirse büyük liglere hemen gider yoksa bizde uzun yıllar kalır

ben açıkçası 2.seçenekten yanayım

Bu aralar yeni bir favorite move'u dikkatimi çekti. Şut çekmeden önce ayağının altıyla topu yuvarlayıp şut çekecek pozisyona hazırlıyor.

Geçen Kasımpaşa maçında attığı golde de yaptı, dün de yaptı. Yunus ile birlikte çok can yakacaklar bu sezon.

Yukarıda bahsedilene ben de katılıyorum, bunları yedekleyecek bir adam lazım. Hatta rekabete girebilecekleri bir yabancı olmalı bence.

Kasımpaşa ve Fiorentina maçlarında attığı gollerdeki kontrolü ilgi çekici. Bunu da repertuarına yeni katmış galiba.

Ayağının altıyla döndürerek önüne alıyor. Tam şuta giden kontrol
topa dokunarak cok acıyordu ayağından böyle çözüm bulmus gibi o konuya. fena değil ama doğrusunu yapmalı çoğu yerde işine yaramaz bu kontrol. hızlanacakken de işini zorlastırır. eksiklerini tamamlaması güzel ama

Yalnız bu çocuğun son vuruş kabiliyeti gerçekten çok iyi. Fiorentina maçında topla buluştuğu anda eminim çoğu kişi golü atacağından emindi. Şimdi hücum hattı da zenginleştiği için bütün yük Kerem'in sırtında da olmayacak. Bu nedenle sezon genelinde iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt