#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 277 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'in topcusu degil. 2. lig de zor oynar. En basindan beri soyluyorum. Gecen sene 13. olmus takim, goren de sampiyonluga oynatti Kerem filan sanacaklar. Bu eleman takimin kimyasini bozuyor. Gitmedigi surece sampiyonlugu unutun.

Daha sezon başı yazdım bu takımın ilk transferi Onyekuru olmalı diye adamı gittik Adanaspora hediye ettik. Kerem alternatifsiz şu an takımda kulübeye bakıyor ben sahada ölsem yine ben oynarım diyor saldı kendini KLASİK TÜRK FUTBOLCUSU.

Bu maçtan en büyük dersi Kerem çıkartmalı. Basit oynamanın kimseyi kıymetsiz yapmayacağını öğrenmeli. Maçın başında doğru tercihleri yapsaydı bu maç bu hale gelmeyebilirdi.

Berbat oynadı.Karambole ps atıp karambole çalım deniyor.Tutarsa süper tutmazsa ki bu akşam hiç tutmadı o zaman da berbat tıp kaybıyla oynuyor.Yıldız havasında çok yazık olacak.Kesinlikle rekabete girecek yerli yabancı oyuncu alınmalı.Yunus gibi garantici ve olgun oyunu yok bu akşam takımın içine etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt